• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
preko Kupe...
prekjučer bio Butković pa se izlagao da most košta 55 milja bez pdv-a... 🤭
a ja znam da košta blizu 120 milja bez pedeveja...spominju samo cifru koju budu isplatili Strabagu, a izradu projekta, dopune i izmjene triput, otkup zemljišta, vještaci i odvjetnici i još sto čuda nitko neće spomenut...
al su se nahapali...:poop:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Diverzant, kaj pitaš (kak i ovdje: baci "bombu" i smije se sa strane) 🤭🤣
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
A u ljepoj našoj je čuda vrednih ljudi stvoreno i izmisljeno......

Mislim da ova slika sve govori o ondašnjim i današnjim generacijama inžinjera...

View attachment 36695
Eto juče da sam umro nebi znao da je Muha nostalgičar,,,,
eee moj si bože,, kad pojedinci koji su kakili u pelene za vrijeme tam neke države,, i oni dobro znaju kak se poslovalo u toj tamo državi,,,
Ajmo napušeni bolesnici pitajte svoje starije,, kako i koliko je bilo tad giganata,, a gdje su sad,,
treba se okrenuti nekad oko sebe,,, eee sad,,,,
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
400
I ja bih bio nostalgičar da sam mogo dobit kredit za kucu po ondasnjim uvjetima. Za par godina, rata kredita kutija šibica, a o plaćanju čekovima da ne govorim.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
I još jedan pokojni gigant..
A koliko ih je bili u bivšoj Jugi,bili smo grad tvornica,a sad su na tome mjesto šoping centri,žalosno
A ja mislil ovaj. Al to onda nije taj. 🤭
Ovo je drugi kvart.

Ovaj je na Mrežnici,totalno drugi kvart županije ;)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
Kako bi si oslobodio prostor za sušenje novih drva, danas su sva prošlogodišnja drva (približno mi je ostalo oko 4 prostorna metra) iz vanjskog prostora za sušenje i privremeno skladištenje - završila u podrumu / kotlovnici:
IMG_20210514_111753.jpg
Nema dosade ;)
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
A u ljepoj našoj je čuda vrednih ljudi stvoreno i izmisljeno......

Mislim da ova slika sve govori o ondašnjim i današnjim generacijama inžinjera...

View attachment 36695
U jugi se kralo na malo, sada se krade do bola.....krađa je zajednički nazivnik i prije i sada, stvar je samo u veličini i opsegu krađe prije i sada, i po meni nema to veze sa inženjerskom strukom...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kako bi si oslobodio prostor za sušenje novih drva, danas su sva prošlogodišnja drva (približno mi je ostalo oko 4 prostorna metra) iz vanjskog prostora za sušenje i privremeno skladištenje - završila u podrumu / kotlovnici:
View attachment 36708
Nema dosade ;)
Kolega @plus, naj se srditi ali morali bi te prekrstiti tak da srednja dva slova izostavimo. ;)
Sve kaj delaš, delaš po ps-u. (y)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh