• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zhvn

Član
Tu od
8 Kol 2018
Poruka
51
Kad "majstori" popravljaju instalaciju. Nisu radile pozicije ali ću morati svaku žicu pregledati
 

Prilozi

  • Screenshot_20230301_172740_Gallery.jpg
    Screenshot_20230301_172740_Gallery.jpg
    23.5 KB · Pregleda: 56

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
Meni tako mimo glave frknula vidia pločica kada sam je mjenjao na tok. nožu
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,250
Ne busom... Mogel bi se i on pokvariti 🤭
Z cugom...
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Haha cug , kaze drug neko vece u Minhenu bio i nazad Rosenheim nema cuga i pise nestalo struje u nekom dijelu pruge ... 🤣
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Ja sam danas po sitnoj, dosadnoj rosulji, kišici obrezao zadnju od neobrezanih voćki na dvorištu. Čeka me to još i kod oca, a onda slijedi rezidba goric/vinograda.

Sada sam, danas, službeno, pretposljednji put kuhar, jer sutra supruga radi zadnji dan, pa iskoristi godišnji odmor i zaslužena penzija. 🥂🤗👌👍🍷🥂

Da ipak malo bude, ono mrvicu drugačiji ručak od svakodnevnice, za danas pripremam pečenu puretinu, krilca, (OK nije ovo tema, ali to sad radim 🙃). Budu i dinstane domače mahune, z vrhnjem.
IMG_20230302_144550.jpg
IMG_20230302_144616.jpg
Ali ni to nije sve, upravo mi se javila naša najstarija unuka. Primila je rješenje Hrvatskog olimpijskog odbora da je uvrštena u kategoriju "Vrhunski sportaš, iz atletike" . Marljivo i dugo je trenirala, natjecala se puno puta i sa starijima, definitivno je ovo potvrda svega toga dobroga i njezinih uspjeha. Držim da kao djed imam pravo biti ponosan i uživati, to je naša cura, to je dijete koje je pred hrpom publike, na velikoj pozornici nama (i drugom dedi 🙂) javno otpjevalo i odsviralo na mandolini "Nono moj dobri nono", a danas sam "moj neobični deda".
Eto ja danas dalje "samo uživam" u lijepom trenutku svojega vremena 🥂🍷
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh