• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,543
Sad sam bil drugi put. Prvi put sam išel po mrzljaku gore i dolje u ljetnom razdoblju.
Prema gore dereze nisu potrebne, a prema dolje bi dobro došle, ali ide i bez njih. Barem po prekrižju. Ovo je prema vlastitom iskustvu.
Drugi, koji su prešli više staza, rekli su mi da je prekrižje najlakša, zatim mrzljak, konj pa onda pionir.
Kod uspona smo se sreli s jednim kolegom koji se već spuštal po konju, a rano ujuto se popel po pioniru. Rekel je da nam pionir ne preporuča za spuštanje, pogotovo jer smo neki (i ja) bili bez dereza.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,674
A ja jučer bil malo po zagorju stručna ekskurzija
Prvo crkva u Belecu zatim Marija Bistrica pa kod Matije Gupca i lipe pa kod Krapinskog pračovjeka potom na jednom Opgu i na zadnje večera okolica Pregrade.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo ti na, pa to je strašno.
Kakva muzika Bože me sačuvaj, zakonom treba zabraniti.

 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,191
Možda je namješteno, al ima i istine u ovom videu. Većina ljudi tak reagira, a među njima si i ti kolega kupljenec.

Bitno je da se para vrti, neka ide život i o ukusima se ne raspravlja 😀
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,250
To ne pokazuje baš niš.
Da su ljudima pustili glazbu s tim tekstovima, većina bi znala bi o čemu je riječ, tekstove same je teško prepoznati.
Izvučeno je iz konteksta i onda je rezultat takav kakav je i očekivan.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Pa u tome i je stvar-licemjerje. Ako ima određeni melos onda ne valja a ako je “naše” onda je super. Da su onom krkanu rekli da je Sinan Sakić onda bi rekel da ne valja a ovak je dobar tekst. Ako je “strano” zapadno onda more imati debilne tekstove a ako je sa istoka onda tekstovi istog ranga ne valjaju. Ja slušam od The Who, Guns N’ Roses, ACDC, Riblju Čorbu do Severine i Ilića. Ne mješam politku i muziku. Ako valja-valja, ako ne-ne, bez obzira čije je…
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,696
Imam ovo!
IMG_20230208_112758.jpg
Ali nema trafo pa "izvukao" shemu naponskog dijela
IMG_20230306_090248.jpg
A ovo je ispravljači dio
IMG_20230306_085530.jpg
Bit će prematanja transformatora :unsure: 😛
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh