• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Danas me poklopila hauba od Ursusa.
Ima ko kakvu viziju kak ta hauba izgleda :icon_jook:

Ako trebaš imam ja haubu . Drugi puta zaveži balon napunjen Helijem za haubu da se laganije spusti :icon_super:.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,375
Problem je sto je hauba od Ursusa, da je recimo od IMT- a ne bi se on ni malkice pozalio
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Ako trebaš imam ja haubu . Drugi puta zaveži balon napunjen Helijem za haubu da se laganije spusti :icon_super:.
Pripasano :icon_rofl:
Problem je sto je hauba od Ursusa, da je recimo od IMT- a ne bi se on ni malkice pozalio
Kaj ti je :icon_super:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
Malo se danas bilo na Drini...
P1010007.jpg

P1010008.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas se otišlo malo na prezentaciju GRAPAK-a u Kanišku Ivu,kako je dobro čuti razne naglaske sa svih strana naše države,među skupinom posjetitelja sam prim jetio 3-4 zanimljivih natpisa na majicama,pisalo je MEĐIMURSKI KRUMPIR,pošto naša draga johabica meni objasnila da je kalamper,morao sam ljude pitati zašto na majici ne piše kalamper,odgovor je poražavajuč,jebena eu brani Međimurcima stavljanje tog naziva,pa da ne povjeruješ,jebena stara ***** od eu.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ajkula meni je osobno bolji krumpir iz Like nego iz Međimurja jer ga ne špricaju protiv zlatica .
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Meni na Bilogori rodi i Lički i Belički,ali nije u redu od eu birokrata,a da puknuti ,nije bitan centar svijeta,bitan je KALAMPER.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
da su se bavili kalmpirom na papiru više nego krumirom na njivi , ostali bi bez krumpira na stolu a ostao bi im samo kalampir na papiru
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkula meni je osobno bolji krumpir iz Like nego iz Međimurja jer ga ne špricaju protiv zlatica .

Aha, u Lici su na svim parcelama krumpira postavljene table na kojima piše:OVO NIJE KRUMPIR!
I onda zlatice dok pročitaju tu informaciju odlete dalje tražiti tablu na kojoj piše KRUMPIR!!!!
Dovitljivi ličani tablu KRUMPIR!!! postavljaju na nasadima bunike, pa kade se zlatice najedu bunike misleći da je to krumpir ionako nakon punih trbuha umjesto bunike vide krumpire - i svi zadovoljin i sretni.
Hehe.....

Danas se otišlo malo na prezentaciju GRAPAK-a u Kanišku Ivu,kako je dobro čuti razne naglaske sa svih strana naše države,među skupinom posjetitelja sam prim jetio 3-4 zanimljivih natpisa na majicama,pisalo je MEĐIMURSKI KRUMPIR,pošto naša draga johabica meni objasnila da je kalamper,morao sam ljude pitati zašto na majici ne piše kalamper,odgovor je poražavajuč,jebena eu brani Međimurcima stavljanje tog naziva,pa da ne povjeruješ,jebena stara ***** od eu.

Eh sada, iskreno, nisam upućena u problematiku.
Ali budem se raspitala prvom prilikom.

pa tak i treba , nije centar svijeta u belici , nego u ludbregu

Hmmm.....možda nije, ali........:

SPOMENIK-Small.jpg


He, he......centar smo mi, centar!
Kalampera.:icon_super::icon_super:

https://www.youtube.com/watch?v=2dmT9pIZFy4

PS.

Oš se ženit?
Prodala sam ves kalamper! :icon_e_wink:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice,ja mislim da su to bili 3 generacije Dodlek obitelji,jedan junior,jedan tak oko 5 banki i jedan penzioner,mislim pisalo je majicama DODLEK.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ajkula meni je osobno bolji krumpir iz Like nego iz Međimurja jer ga ne špricaju protiv zlatica

Dvije najveće laži u našem agraru- "Moja roba nije špricana", i " Moj traktor je samo šprical i sijal!"
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dvije najveće laži u našem agraru- "Moja roba nije špricana", i " Moj traktor je samo šprical i sijal!"

Kolega iz like je imal krumpir nije ga trebalo špricati protiv zlatica radi nadmorske visine a sad vi znate više. Bil sem više puta kod njega i u njegovom naseljku i svi su bili ponosni na lički nešpricani a i zlatice kod nji nisem videl ako lažu oni lažem i ja.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dvije najveće laži u našem agraru- "Moja roba nije špricana", i " Moj traktor je samo šprical i sijal!"

Ima još jedna,kada likovi kažu da prodaju radi prestanka bavljenja poljoprivredom i tako več godinama.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Gledam utakmicu i grizem nokte.
Od nervoze malo gledam, malo gledam u ekran kompa.
U materinu, još četiri minute igre nakon 120 minuta, nadoknade produžetaka.
Još dvije i pol minute.......trideset sekundi i slobodan udarac Engleske....gotovo - pobjeda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hrvati, ponosimo se našom reprezentacijom!

Veli moj sin da su Englezi ovih dana ponižavali u javnim istupima našu reprezentaciju i cijeli hrvatski narod, nazivajući nas smećem - jebite se englezi i valjajte u prašini poraza od "smeća".
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh