• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
Bravo nacijo,,, od srca vam čestitam,,,
odavno nisam uživao,,, gledajući ljepšu tekmu,,,
i Francuzima da isto uradite,,,
Još jednom od srca čestitke:icon_pidu:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Popizdio i vracam se sa odmora,,,
Nema to veze sa tekmom niti je vezano uz odmor,,,
Cestitke nasim deckima na lavovskoj borbi i pobjedi, naravno,,,
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Bilo me strah engleskih brzih napadača i strepil sam kak bu se nastavilo poslije primljenog gola. No, naši dečki su, pogotovo u drugom poluvremenu i nastavku odagnali te strepnje.
Svaka im čast na borbenosti unatoč tome kaj je to bila već treća uzastopna utakmica po 120 min. :(clap): :icon_pidu:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Bogme ni meni nije bilo lako, naročito produžeci kad su bili.
U nedelju idem na veliko platno.

Čestitke i dobru igru za nedelju im želim.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Trebalo bi svaku Subotu biti natjecanje lijepo sjedneš u gostioni naručiš piče a zgodna konobarica donese Kranjske , odojka , srneči ili slično gratis :(clap):.
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Trebalo bi svaku Subotu biti natjecanje lijepo sjedneš u gostioni naručiš piče a zgodna konobarica donese Kranjske , odojka , srneči ili slično gratis :(clap):.

I još ti sjedne u krilo.:icon_pai:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Lako tebi kad imaš gostionu 100tinjak metri od kuće a ženi se izgovoriš da moraš u trgovinu (šaraf elektrda borer) :(clap):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
Trebalo bi svaku Subotu biti natjecanje lijepo sjedneš u gostioni naručiš piče a zgodna konobarica donese Kranjske , odojka , srneči ili slično gratis :(clap):.

Ajoj željac,,, šta sam ti ja tih utakmica propratio,,, te konobarice,,,
jes da sam ih na kraju moro pitati,,,
"a ko je igro":biggrin:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Gledam utakmicu, pečem racu - ako pobijedimo proslaviti ćemo pobjedu uz racu, ako izgubimo, utopiti ćemo razočaranje u raci.

Uh, matere mu, opet neki prekršaj ovog trena - ne bu valjda penal za francuze.......kvragu!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Misliš ono:
glavu gore - jebi ga? :(giggle):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
Ma tako nekak,,,
al morate biti ponosni,,, heeeeeejjjj drugi na svijetu,,,
a svijet nije mali,,,,
:icon_jook:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Hvala na čestitki i potpori.
A eto, moram se složiti s Puknutim, da si nisu priskrbili ona dva gola, bilo bi 2:2. A onda pobjeda u produžetcima ... :)
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Vidim drustvo,tema malo zardjala pa ajd da se javim.
Evo prosli petak slepo kolegin BMW iz austrije za hrvatsku(oko 150km)stvarno smo glupi i naivni znam i sam:icon_anal:.Mislili nije nis strasno jer smo kupili slepstangu,no nakon nekih 30km u kruznom toku puko saraf za slepu i ja prodje a on osta.:icon_scratch:
Nastavili onak ljuti slepat mojom gurtnom koja se uvalci automatski da bude napeto,no nakon nekih 60km u SLO i ona rikne na semaforu.Svezali mi krajeve ko seljaci:icon_fU: i do prve benzinske a bila nam Petrolova nanekih 300m te uzeli tamo novu onu rastezljivu.Na slo/hr granici se malo pravili ludi da nismo znali da se nesmje slepat nocu:icon_oak:,te zu obecanje dabumo sam doprvog mjesta pusti nas nekak.
No tirali smo mi tak jos nekih 20km do njegova majstora i opet sranje,prerano skrenulini na sljuncani put.Ajd guraj bendju 50m u rikverc da mogu ja proc i opet ga zakacit.No i to nekak proslo i sretni stigli na cilj,jedino sto mi otpale ribe(vecera)na nasoj marini kraj Drave i setnja s mojom ljepoticom Arom Sibirskim samojedom.:(
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
Juče se uživalo u jesenjim pejzažima...
P1010025.jpg

P1010040.jpg

P1010043.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh