• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,337
Malo je premali pad za crijep. Nadam se da krov nebu prokišnjaval.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,337
Dečki, kakva je to gramatika? Oras?
Orah - Orasi

Pri nama kajkavcima: Oreh - Orehi
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,555
Nije gramatika, to je kod nas oduvijek tako. I mi kažemo oras.

Zašto da ga ne vadim?
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,616
Opal sam u prikolicu....bum se počinul da, pitanje jel si bum mogel kolinje pospremiti, jesensku setvu sam već otpisal. Bar da kuruzu poberem sad kad dođe na red
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kaj reči nek velika tragedija. Imal sam sličan slučaj prije40-ak godina. Čovjek je stalno prićal kak bu mu lijepo kad ode u penziju. U penziju je otišel, ali prvu nažalost nije dočekal.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,177
Kod mene u firmi dvojica vrhunskih kolega, kako su otišli u penziju, u roku od nekoliko mjeseci su umrli mislim da još nisu dobili niti riješenje za mirovinu, :cry:!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh