• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Poštovani forumaši, dragi gosti uskoro kreće vrijeme godišnjih odmora, stoga vam svima želim mirno more i ugodne plovidbe.
Vaš Kapetan.
Ja danas moram sidro nosit na cinčanje, ovaj od inoxa počel hrđati.
Još jednom vas sve ljepo pozdravlja vaš Kapetan.
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
391
Poštovani forumaši, dragi gosti uskoro kreće vrijeme godišnjih odmora, stoga vam svima želim mirno more i ugodne plovidbe.
Vaš Kapetan.
Ja danas moram sidro nosit na cinčanje, ovaj od inoxa počel hrđati.
Još jednom vas sve ljepo pozdravlja vaš Kapetan.
nije to pravi inox , to je zepter :ROFLMAO:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Videl bum kaj se da kupit od rosfraja, kakve šipke.


Ali.
Ali danas mi je ❤️ ko kuća.
Ne volim sam sebe falit, ali ali, danas je tak ispalo.
Idem doma sposla, na cesti prije moje kuće auto sa sva četri žmigavca, DU tablica, Opel Insignia, vani neki dečko i cura, stanem ja kaje bilo? Mogu pomoći? Veli dečko kvar kola😳pitam kakvih kola? Veli guma, aha reko trebaš ključ dizalicu ili? Blizu sam doma pa mogu skočiti, 15 min mi treba do doma.
Veli da se nekaj čuje u zadnjem desnom kotaču, al nezna kaje.
Reko tu čekaj idem po alat pa se vratim.
Ima on svoju dizalicu, ali nekak ja tome ne vjerujem baš.
Otišel doma po alat, skinul kotač i opaaa, pločica disk se odlepila, nema više vožnje dalje.
Kaj sad? Kaj da dela? Pitam kam idete od kud ste? Iz Blata na Korčuli. Vela Luka🙂
Pa reko kam idete, idemo u Zagreb malo inače smo u bolnicu naručeni u Krapinske Toplice sutra ujutro, operacija ruke kod dečka. Odma zovem prijatelja koji ima prikolicu za prevoz auta, došel odšlepali ga kmeni doma, u međuvremenu zovem u Ciak prijatelja da mi pogleda za pločice, ima, da mi svoj rabat još 40%.
Dopelja mi doma, ja sve složim da mogu dalje prema planiranom putu.
Dečko ima 23 godine cura 20.jedni prekrasni ljudi, nisu mogli vjerovat da su naišli na tako nekoga, pitali kolko košta, reko prijatelju da sam mislio da mi platiš nebi ti stao i nudio pomoć.

Uglavnom da skratim priću od danas imam nove prijatelje na Korčuli, nisu mi se mogli zahvaliti kolko su bili sretni.
A meni srce ko kuća. Stvarno mi baš nekako toplo kad sam im tako mogao pomoći.
Došli sa Korčule i auto ih iznevjerio, i kako ne pomoći takvim ljudima? Kako? Stvarno mi neopisivo drago da sam im na neki način mogao pomoći. I stekao novog prijatelja dalmaša koji me odma zove kod sebe na more. Jer sam ga zadavil sa svojim morskim pričama 🙂Prekrasni i divni mladi ljudi.
Popričali malo, pojeli, ispričali se i svako na svoju stranu do nekog drugog susreta. 🙂😉
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Opće neznam kak bum ovu noć spaval, sad mi se javil prijatelj kapetan na jednom brodu, tj neki časnik je.
Plovi na grdosiji :

Duzina : 360 m
Sirina : 60 m
Gaz : 22.5 m
Nosivost : 320000 tona
Motor : 35000 KS
Cylindara : 7
Promjer cilindra : 90 cm
Hod klipa : 2.8 metara
Promjer propele : 8 metara
Min/Max okretaji : 28 / 79
Potrosnja : 98 tona mazuta/dan + 4 tone za Generatore
Brzina : 14-15 cvorova
Lift : 10 etaza + 3 etaze u makini

Pa ja imam brod ko da se u kadi igram snjim. 😳
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
391
Videl bum kaj se da kupit od rosfraja, kakve šipke.


Ali.
Ali danas mi je ❤️ ko kuća.
Ne volim sam sebe falit, ali ali, danas je tak ispalo.
Idem doma sposla, na cesti prije moje kuće auto sa sva četri žmigavca, DU tablica, Opel Insignia, vani neki dečko i cura, stanem ja kaje bilo? Mogu pomoći? Veli dečko kvar kola😳pitam kakvih kola? Veli guma, aha reko trebaš ključ dizalicu ili? Blizu sam doma pa mogu skočiti, 15 min mi treba do doma.
Veli da se nekaj čuje u zadnjem desnom kotaču, al nezna kaje.
Reko tu čekaj idem po alat pa se vratim.
Ima on svoju dizalicu, ali nekak ja tome ne vjerujem baš.
Otišel doma po alat, skinul kotač i opaaa, pločica disk se odlepila, nema više vožnje dalje.
Kaj sad? Kaj da dela? Pitam kam idete od kud ste? Iz Blata na Korčuli. Vela Luka🙂
Pa reko kam idete, idemo u Zagreb malo inače smo u bolnicu naručeni u Krapinske Toplice sutra ujutro, operacija ruke kod dečka. Odma zovem prijatelja koji ima prikolicu za prevoz auta, došel odšlepali ga kmeni doma, u međuvremenu zovem u Ciak prijatelja da mi pogleda za pločice, ima, da mi svoj rabat još 40%.
Dopelja mi doma, ja sve složim da mogu dalje prema planiranom putu.
Dečko ima 23 godine cura 20.jedni prekrasni ljudi, nisu mogli vjerovat da su naišli na tako nekoga, pitali kolko košta, reko prijatelju da sam mislio da mi platiš nebi ti stao i nudio pomoć.

Uglavnom da skratim priću od danas imam nove prijatelje na Korčuli, nisu mi se mogli zahvaliti kolko su bili sretni.
A meni srce ko kuća. Stvarno mi baš nekako toplo kad sam im tako mogao pomoći.
Došli sa Korčule i auto ih iznevjerio, i kako ne pomoći takvim ljudima? Kako? Stvarno mi neopisivo drago da sam im na neki način mogao pomoći. I stekao novog prijatelja dalmaša koji me odma zove kod sebe na more. Jer sam ga zadavil sa svojim morskim pričama 🙂Prekrasni i divni mladi ljudi.
Popričali malo, pojeli, ispričali se i svako na svoju stranu do nekog drugog susreta. 🙂😉
Bravo Kupljenec svaka ti čast... Sve se to dobro bude negdje našlo.

😃👍
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
713
Ljepota štakora i ostavljanja "nekretnine" 2 godine na istom mjestu. :hahah:
 

Prilozi

  • WhatsApp Slika 2023-06-06 u 20.47.23.jpg
    WhatsApp Slika 2023-06-06 u 20.47.23.jpg
    33.3 KB · Pregleda: 63

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
713
Nekoc bilo, sad se spominjalo. :coffee: Prodavanje u dijelove se jako isplati. Branici, vrata, sajba ak se skine dobro, motor, agregati, da ne govorim ako netko hoce posebno cr pumpu i dizne prodavat, dpf, ono sto je cijelo od ovjesa, webasto i njegova elektronika... A na otpadu niti 200 eura ne dobis.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ako se spremate na krstarenje obavezno ponesite sa sobom knjigu Jože Horvata “Besa – brodski dnevnik”. Ako ste tu knjigu već pročitali u miru svoga doma, pročitajte je sad opet – na brodu, u okružju mora, s mirisom soli, s vjetrom u kosi.

Ja čitam već par dana prije spavanja.
Svakako velika preporuka za pročitat.

 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh