• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sta zasaditi u plastenik?? trenutno

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
adonis-rekel si da je toplina besplatna,a sad je već u pola cijene. Znači li to da još ti meni platiš? :) Presadnice su biznis ako ih imaš kome prodati,a kaj se tiče rožica... oni koji ih imaju prelaze na druge stvari...
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Maricu,žena me godinama nagovara na to a pogotovo kad sam vidio pre 10 dana akcija u Kauflandu rajčica 7,99

Mislis na industrijsku konoplju ?

Gogo, je toplina besplatna ali nekaj bi se htjelo i zaraditi na njoj :(rofl): .
Zanimljivo je ovo sa presadnicama. Citam malo o tome i puno je tu problematike i novih stvari kak i u svakoj proizvodnji a najgore je svastariti sve po suda.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ako misliš u tu proizvodnju kretati iz nule,neuspjeh je zagarantiran. Najbolje rješenje je iznajmiti zemlju i toplinu,ali kome?
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
I ja bi najradije dugoročno iznajmio nekome ali nema baš interesa.
Ako bi i krenuo u plasteničku proizvodnju ne vjerujem da je neuspjeh zagarantiran.
Pa ima valjda ljudi koji se time bave i koji su stručnjaci u toj proizvodnji ?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Probaj pa ćeš vidjeti... Naravno da ima ljudi koji se time bave,i mi se bavimo,makar smo daleko od stručnjaka.
Kako to da nisi prije riješio kud češ s viškom topline?
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Za prvu elektranu sam rijesio, grijala se bude farma.
Druga elektrana je dosla neplanski pa tak s njom i problem sa toplinom.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
si gledal danas poljoprivrednu?...plastenik sa šaranima ti treba...
pastrve nemoj, njima treba ladna voda...
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Gledal sam. Cul sam vec o tome. Uzgoj slatkovodnih kozica ili ti skampi je navodno dobar posel.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
danas sam cijeli dan razmišljal o tvom problemu i evo kaj sam smislil...
tebi treba olimpijski bazen s toplom vodom za kupanje prasaca i prasica!
...a, kaj veliš na ideju?
 
Na vrh