• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Stakla za radne strojeve

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Probaj guglati guma za stakla.
Mislim da je poprilično skupa. Cca 50 kuna metar je bila ako se ne varam.

Probaj na nekom auto otpadu nači sa kakvog starog auta koji su imali takve gume, ako bi se još kaj našlo pa pripasati makar u čoškima moral rezati.
Ili jednostavno kupi ljepilo za šajbe i poljepi za prvu ruku, a kad razbiješ onda budeš sve mjenjal.
Ili daš staklaru ili kakvom auto limaru.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Vjerujem da je to neki kao sarafciger dolje oblikovan da zavlaci keder unutra i onda to ide.
Tko ima potrebu cesce se baviti s time, sigurno se isplati napravit si, jos malo sapunice mozda i to onda ide.
Da, nešto slično. Dole je kao kukica kroz koju ide keder, a ona širi gumu na staklu.
Naravno da je lakše ako se podmaže, naročito kod starih tvrdih guma, na novoj ide bez greške i na suho.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
I mislio sam da je tako nesto, to je onda pjesma.
Mislim da bi marku puno bolja opcija bila vidjet na nekom pijacu u bosni posto je blizu granice, ili u srbiji. Znam da su ljudi preko kupovali i bilo je povoljnije
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Lako je to ali mislim da na ursusa ide drukčija guma.
Ja sam neki dan susjedu stavljao nije skupa mislim oko 25 kn metar kod jozića.
Ona h s pojačanjem je skuplja dosta i reze se u kutovima
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Šima, i za stražnje je bolje triplex. Sjeti se roto kose ili malčera ;)
A i teže ga je razbiti neg Sekurit.

Ne ZJ imam dosta takvih stakala laminat se prije razbije i teži je sekurit izdrži više udaraca
.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
Danas u BiH kupio gumu za 4.5 KM/metar, sto ispadne oko 18 kuna/metar
 

Najnoviji postovi

Na vrh