• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

štakori

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Prošao sam na brzaka kroz ovu kategoriju, ali nisam nigdje pronasao temu o stakorima. Ako vec postoji, molim moderatore da se ne ljute i da je premjeste.

Dakle, imam PROBLEM stim odurnim glodavcima, pojest ce mi cijelo dvorište. Tunelica na svakom koraku i nikako ih se ne mogu rijesit. Otrov gamad vise ne zeli jesti.
Pokusao sam uhvatiti jednoga pa ga izgladnjivati, ali ga nisam uspio ni uhvatiti a kamoli izgladniti.

Jel ima ko kakve EFIKASNE metode suzbijanja tih stetocina?!? Hitnoooo pleeease!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Facironom po klipovima kukuruza,staviti u rupe ili tamo gdje dolaze,rezultat štakor odlazi u vječna lovišta,jedino je malo problem ako mačak ili pas ugrize takvog štakora
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Facironom po klipovima kukuruza,staviti u rupe ili tamo gdje dolaze,rezultat štakor odlazi u vječna lovišta,jedino je malo problem ako mačak ili pas ugrize takvog štakora

A kaj je to "FACIRONOM" i di to nabaviti?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Faciron ti je otrov za štakore i miševe.Kupiš u poljoprivrednoj ljekarni.
Nabavi si psa terijera,oni su ti odlični lovci na štakore.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Ma nisam za to da bi isel na jos jednog psa, vec jednog imam al nije terijer. Ok, hvala na savjetima.

Ta gamad mi pojela, brat bratu petinu kuruze v kruznjaku:mad::mad:. A tolko rupa ima, da imam osjecaj da se sve propast u zemlju jednog dana.. :icon_lol:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
zracnica ili ti zracna puska, malo vjezbe gadjanja prije lova i kvalitetna baterija, lampa iliti svjetiljka.
zabava zagarantirana :icon_thumright:
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
zracnica ili ti zracna puska, malo vjezbe gadjanja prije lova i kvalitetna baterija, lampa iliti svjetiljka.
zabava zagarantirana :icon_thumright:

Uopce ne sumnjam u zabavu, ali nemam zracnice, niti ikakvog oruzja.. :)
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
Ma nisam za to da bi isel na jos jednog psa, vec jednog imam al nije terijer. Ok, hvala na savjetima.

terijer je zakon ja imam par tornjaka pa sam ipak zbog gamadi nabavil terijera i mogu ti reči da kvalitetno obavlja posel jer nisam videl ni miša ni štakora odkad je nabavljen
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ja znam kako je jedan naš forumaš tamanio tu gamad ,da ne povjerujete ,valjda je bilo sve ok poslje sa zidovima,ali kako kaže kolega dobar pas štakoraš i nastaje mir,ako ih ne potamani oni odlaze u dalje krajeve
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Najbolji način Faciron posipati po dvopeku i pokidati u manje komadiće i sa njima u rupe i tak par dana i nema gamadi samo paziti na mačke pse i kokoši da nepojedu a i petarda ti je dobra pa u rupu jer im taj zvuk probije bubnjiće isprobano samo izlaze van i aleluja...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,541
zracnica ili ti zracna puska, malo vjezbe gadjanja prije lova i kvalitetna baterija, lampa iliti svjetiljka.
zabava zagarantirana :icon_thumright:

yup, ali ti malo kosa na glavi naraste kad njih desetak krene na tebe, a imaš samo jedan metak...:eek::
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
upucas prvog i nadas se da ce ostali pouceni primjerom pobjec. a uostalom, bas oni znaju brojat :icon_e_biggrin:
 

Najnoviji postovi

Na vrh