• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr Kompakt

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Otvorit ću ovu temu, znam da je to rijedak model, kod nas, al ipak ih ima. Kakva su iskustva s njima, pohvale, kritike, i ostalo. Mene moj za sad dobro služi, nema puno radnih sati, a nije bilo ni nekih kvarova.
naft270fozioeotr1mtv.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kompakt mu znaći da je malen i kompaktan traktor za sve operacije od oranja do žetve :)

Ako se ne varam to bi trebao biti 70 ks, no nek se gazda izjasni.
Inače, meni jako lijep i zanimljiv traktor, još ako nije 3 cil. motor nema boljeg :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,631
Blizanac NH TN-u, napravljen u Jesi-ju u Italiji.
Vjerojatno bolja završna obrada nego TN.

Šanana, nikaj ne fali trocilindrašu.
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
2006 godište je, nov kupljen, da, 72 ks po ISO standardu. Motor je 3 cilindra, turbo, kolega @Šanana tvoj omiljeni, Iveco 8035.25:icon_wink:
Malo je lijen pod opterečenjem do 1400 okr/min, al dalje ide super. Inače je traktor bio kupljen kao zamjena za 539, i s njim se radi večina poslova osim kultiviranja i prskanja.
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Prednje 11.2-24, a stražnje 12,4-36 Tak sam i tražil uže gume, i baš je taj jedini bil s takvim gumama na zalihi
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
daj nabaci jos nekih slika,unutrasnjost kabine me zanima... kakav mjenjac ima,i kakav hidraulik? ima li brzu getribu,klimu?
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
meni je to strasan traktor.
Kolega sjure s foruma ima 968, mislim da je to isti traktor stariji model.
Traktor je nevjerovatno okretan i brz jedino ima losu kabinu, a kod tovog vidim da je to super.
Skupi su djelovi, to je malo odbojno!
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Nemam baš slika iz kabine, ma ima tu na netu, lako se potraže. Mjenjač je HI-LO 32×16, 40 km/h, Hidraulika s mehaničkim upravljanjem, pumpa 64 l/min, iznenadio sam se kak brzo diže za razliku od IMT-a. Klimu na žalost nema, al bi mu dobro došla, stakla se otvaraju.. Mjesta u kabini ima za jednu osobu, druga se teško nagura, al ako je sila, i to je ok, ima kamo sjesti. Kardan hidrauličnim uklj. 430/540/540E, prednji pogon i blokada dif. se preko elektro prekidača uklj. To je ukratko to.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
meni je to strasan traktor.
Kolega sjure s foruma ima 968, mislim da je to isti traktor stariji model.
Traktor je nevjerovatno okretan i brz jedino ima losu kabinu, a kod tovog vidim da je to super.
Skupi su djelovi, to je malo odbojno!

Taj 968 nema veze s ovim steyrom. Taj je oriđiđi austrijanac pa prema tome i djelovi su mu skuplji. I ima sisu motor. Prethodnik ovog kompakta je stara nh tnd serija.
I da...odlican je, bas mi se svidja.
 
Posljednje uređivanje:

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Taj mali Steyr mi je zapeo za oko na sajmu u G. Radgoni 2005 god. nisam ni druge gledal, osim njegovog drugog brata Case JX, al sam se odlučil za Kompakta, mislim da je to bio 1. traktor tog modela koji je bio prodani kod nas u HR.
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Uhh...ako ima taj Iveco motor gore, onda nema problema iako je 3 cil.

JA bi se vjerojatno ugodno iznenadio da probam neki takav traktor sa 70 ks i 3 cil., onda bi definitivno promjenil mišljenje, a do tad sam samo malo mrvicu skeptičan.
No traktor mi se jako sviđa.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Otvorit ću ovu temu, znam da je to rijedak model, kod nas, al ipak ih ima. Kakva su iskustva s njima, pohvale, kritike, i ostalo. Mene moj za sad dobro služi, nema puno radnih sati, a nije bilo ni nekih kvarova.

Koja rd je zakopčena za njega? Kako ide s njom?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Maschio Daino 2500, ne radim puno s njom, a dobro ide, nije mu pre teška, čak više problema ima s sijačicom kad su pune kutije za gnojivo. Težina mu je nekih 3 tone.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Onda bi meni ta rd bila odlična za 90 ks. Inače odličan traktor, dušu dao za obavljanje lakih poslova.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa naravno da bi ti za 90 ks trebala 2,5 m rd, ona 230 je za 60 ks traktor!
 

Najnoviji postovi

Na vrh