• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr Kompakt

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
Mislio sam na ovaj s prvog posta, a jel to potpuno isto sve na steyr primjer 9094 i case cs94 ili? Jer ovi Case su kao nešto bolja cijena.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ima li tko kakva saznanja i iskustva s Steyr serijom 4065/4075 Kompakt??

Kak se to pokazalo kod nas?
Ima li uopče netko traktor iz te serije kod nas na forumu?

Tata mi nešto našao u Njemačkoj pa mi reče nek se raspitam malo oko tih traktora.
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
Koje godiste?
Noviji ili oni od 2005?
Kod nas znam za 3 kompakta.
4095,4085 starije i noviji 4105
4085 je nes elektronika zezala ali je rjeseno.
Znam da Beštek ima noviji 4085 i kosi snjim (znas ga?)
Kompakt je u biti isti seriji nh t4000
A noviji seriji t4
Ako su napola dobri ko moj 964 onda nemas kaj.
A cijena?
Znam da jedan kolega s foruma ima 370 s 3cill
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa tako ne ispod 2010. godišta, možda i mlađi, 65-75 ks.

Znam da su ovi modeli poput tvojeg ekstra dobri, samo mene ga je izuzetno strah uzeti polovnoga, bojim se popravka mjenjača i getribe, nipšta drugo.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma znam da, traktori su mrak.

Recimo 4065, ako je vjerovati konedati, tu je motor s 4 cil. i još k tome turbo.

Moj stari bi da obavezno ima kompresor sa zračnom instalacijom i barem prednju hidrauliku.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Pa to je kompakt. A i 3T je težak. Čemu velika masa? Komu treba teži, kupuje većega.
 
Na vrh