• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
A meni rekli na tehničkom za Fiata kad sam pitao da bi zadnje stavio uže da samo ne smije biti van blatobrana više od 5 cm a ove vire i više jer sam skinuo one plastične dodatke na blatobranima. I da samo pazim zbog prijenosa zbog prednje vuče. Ovo sve drugo se može upisati u prometnu.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,928
Sta nema knjigu? U knjigi je to navedeno. To je steyr iz hrvatskih suma, oni su imali takve dimenzije.
Ak treba djelova za taj traktor, imam ja hrpu,novih zapakirani....
Nema knjige. Imao samo onaj pdf na mobitelu s shemama dijelova i kataloškim brojevima..
@dado6340 blago tebi onda..
Kod nas na 539 gledaju i luft na centralnom bolcnu 🤭😅
Nedaj bože da imaš dodatne komande na blatobranu, i za to te pitaju gdje ti je atest 🤦
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,928
CVH tehnički pregled Prelog...
Kolegu rušili jer mu je metlica brisača na autu bila načeta i počela se trgat na početku 🤦
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,233
Ok, kak puno radim s tehnickim bum se nasao sa jednim likom iz cvh...pa cu mu probati objasniti za traktore, za aute me ne zanima...
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,928
Samo nam nemoj još gore napravit 🤭😅
Kolko sam čuo u selu 5 km od mene prolazi sve normalno.. Pogotovo ferkići kaj se tiče volana, kočnica itd..
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
402
CVH tehnički pregled Prelog...
Kolegu rušili jer mu je metlica brisača na autu bila načeta i počela se trgat na početku 🤦
Tako se jedan kod nas k..... i uzimao m... , pa ga se prijavilo i dobio otkaz.....
Sada svira k.....
 
  • Like
Reactions: ZJ

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Nagledam se skoro svakodnevno gdje ruše na tehničkom za neke gluposti a ono kaj treba vidjeti to ne vidi. Nedavno srušili jedan kamion kaže nevalja lijevi krajnik na centralnoj sponi,nas 10 gleda i ne vidi nikakav veći luft,osim onog koji ima i gurajuća spona i desni krajnik,al lijevi je problem a to kaj na federima nema selena i več gloda vijak to je prolazno i uredu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh