• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Vozio sam neki dan JD s tim fiatovim motorom 105 ks. Jak, živ...ali ga muci dpf stalno. A nema par stotina sati.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,349
Koji je to JD?

Ovisi što traktor radi, meni je uglavnom nekako premalo to za 120 ks 3,6 l. Znam da su nove tehnologije, ali ipak...
Ja sam sad uzeo Experta, on ima 4,5 l motor, vidjet ćemo...
 

MihoDo54

Novi član
Tu od
27 Tra 2020
Poruka
10
Steyr multi 120, 117ks i 3.6L motor, nije li to mala kubikaža za toliko ks? Ima ko iskustva s tim traktorom?
Ja imam Kompakta 4115 2016. Moj ima 3.4L Fiatov motor. Napravio sam nekih 150 sati sa njim i za sad sam prezadovoljan. Jako je zivahan, okretan i brz. Kupio sam ga proslo ljeto sa 3000 sati. Nikakvih problema jos nisam imao oko motora, dpf-a itd.
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,179
Steyr multi 120, 117ks i 3.6L motor, nije li to mala kubikaža za toliko ks? Ima ko iskustva s tim traktorom?
Veći je problem kaj je taj traktor kratak, veličine poput tvoje Proxime, a teži od nje svega pol tone.
 

Najnoviji postovi

Na vrh