• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem STIHL 070 motornu pilu kupujem

danijelP7b

Član
Tu od
20 Srp 2009
Poruka
142
Kupujem staru motornu pilu STIHL 070 kompletnu plačam do max 500 Kn...

dsc06062p.jpg


dsc06063c.jpg
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Uh, zar ima netko da to traži?

Imam taj tenk koji čupa ruke i kičmu, kak to da tražiš 070 kolega?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Mislim da bi ti ja mogao da je nabavim ako imaš neki sistem da se dobavi do tebe. Kaomiondžije ili busadžije ?
 

danijelP7b

Član
Tu od
20 Srp 2009
Poruka
142
Malo mi komplicirano iz BiH već sam bio uzimao pa malo na granici problemi bili :) , ako neko ima samo ovaj gornji poklopac crveni haubu i bočni poklopac od vodilice treba mi nek s javi ak ko ima :)
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
mislim da malo mršavo plaćaš...
recimo, moja bi ti koštala oko 3000 kuna, a to je jedno šest puta više od toga što si ti spomenuo...:icon_cool:
 

danijelP7b

Član
Tu od
20 Srp 2009
Poruka
142
mislim da malo mršavo plaćaš...
recimo, moja bi ti koštala oko 3000 kuna, a to je jedno šest puta više od toga što si ti spomenuo...:icon_cool:

Kolega netrebam ja ispravnu već za dijelove
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Imam ti ja contru, 100 eur treba samo rjišešit membraje jer stoji zadnjih 20 god...
 

Najnoviji postovi

Na vrh