• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Stihl 362 ili husqvarna 560xp

cipica

Novi član
Tu od
12 Tra 2015
Poruka
7
Pozdrav!
Ima li tko iskustva s pilama u naslovu. Imam stihl 461,ali bi uzeo još jednu lakšu,pa se dvoumim. Hvala!
 

sasa0110

Član
Tu od
28 Pro 2014
Poruka
49
Uzmi radije 261, za granje i srednje debelo je sasvim dovoljna a sve deblje reži sa 461


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
Namreš uspoređivati Stihl 261 i 560XP ni po čemu. To nije ista liga.
Usporedive bi bile 261 i 550XP.
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
on u naslovu uspoređuje 362 i 560 koje se razlikuju skoro samo po imenu i po cijeni. Obadvije su neka zlatna sredina i po snazi i po upotrebljivosti i za onoga ko koristi samo jednu pilu su odličan izbor.
 

cipica

Novi član
Tu od
12 Tra 2015
Poruka
7
Upravo tako. Treba mi neka srednja pila, s kojom mogu posjeć stablo i okresat ga, a da nije preteška. Pošto živim i radim u gorskom djelu Hrvatske, gdje odjeli nisu blizu ceste, nije mi zgodno nositi dvije pile do radilišta. 560xp mi se više sviđa,al sam htio čuti još koje mišljenje!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
Mene je 560XP oduševila (osim cijenom).
Imaš osjećaj puno jače pile u malom pakiranju.
Iako mi se 560 više sviđa, preporučil bi ti onu marku čiji ti je servis bliže.
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
Kupi ti radije takvu koju rbuš nosil v šumu, a ne na servis. Moja MS660 iz 2008 još na sreću ne zna gdje je servis.
 

cipica

Novi član
Tu od
12 Tra 2015
Poruka
7
Mene je 560XP oduševila (osim cijenom).
Imaš osjećaj puno jače pile u malom pakiranju.
Iako mi se 560 više sviđa, preporučil bi ti onu marku čiji ti je servis bliže.
Oba servisa su mi na manje od 10 km. Sa 461 sam imao neugodna iskustva,tako da ću se vjerovatno za husqvarnu odlučit.
Cijena 560xp i stihl 362 je tu negdje,osim što husqvqrna ima neku akciju sada,pa uz pilu dobiš kacigu i kombi kanistar.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,362
Kupi ti radije takvu koju rbuš nosil v šumu, a ne na servis. Moja MS660 iz 2008 još na sreću ne zna gdje je servis.

Koliko je ta pila odradila u ovih 7 god. i moja prva motorka husqvarna 359 zadnje 4 god. nezna gdje je servis jer je samo jednom upaljena u tom periodu.
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
meni nije šuma primarna djelatnost kak tebi, al ovak amaterski s njom rušim i spilim do 150 metri godišnje i sve nakratko pilim. Na njoj je garnitura 63 koja se skoro i ne skida.
 

Najnoviji postovi

Na vrh