• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Što je potrebno da se registrira uveženi traktor?

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta
Z

zetor4718

Guest
Evo trebam kupiti neki traktor koji je uvežen prije 8-9 godina no nikad nije bio registriran.Uredno je uvežen ima sve carinske papire ali sad navodno da treba biti i njegova bivša knjižica vozila :scratch.Jel je netko od vas tako nešto nedavno obavljao ili nešto više znate o tome pa bi vas zamolio da mi skratite muke i kažete što to trebam da sve bude po zakonu ali može i neka zaobilazna shema!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Ako nije bil registriran u HR, dovoljna bi ti trebala biti Uvozna Carinska Deklaracija. Ako je ocarinjen, znači da je i homologiran, dakle potpuno legalan.
Mi smo našeg registrirali samo sa UCD. Tamo ti piše iznos, iznos carine i PDV-a.
 
Z

zetor4718

Guest
ZJ kaže:
Ako nije bil registriran u HR, dovoljna bi ti trebala biti Uvozna Carinska Deklaracija. Ako je ocarinjen, znači da je i homologiran, dakle potpuno legalan.
Mi smo našeg registrirali samo sa UCD. Tamo ti piše iznos, iznos carine i PDV-a.

Mislim da svaka policijska postaja tumači zakon na svoj način :twisted: :twisted:
 

Najnoviji postovi

Na vrh