• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

što odabrat

mario1971

Novi član
Tu od
10 Kol 2020
Poruka
2
moje poštovanje pitao bih sve koji se razumiju imam trimer fr 450 sthil no več je dosta star gledam nove no naišo sam na dva modela pa bih molio malu pomoč tj preporuku oko ta dva modela naravno jedan več koristim nije da nisam zadovoljan no neznam što mi možete reč oko echo modela TRIMMER ECHO RM-520ES ili sthil FR 460 TC-EM sa echo se još nisam susreto pa eto akop netko ima iskustva oba modela su profi hvala vam na odgovorima tj prijedlozima L.P
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
A zašto bi mijenjao 450? Servisiraj ga i izdurat će još toliko godina, Moj 350 ima preko 10 godina i ne mislim ga mijenjati!
 

mario1971

Novi član
Tu od
10 Kol 2020
Poruka
2
ubiti jesam nisam ga se misilio baš tako riješit no star je 18 g no zanimalo ne što se misli o echo no hvala na odgovoru
 

Najnoviji postovi

Na vrh