• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Što sam radio ovih dana...

A

Alen

Guest
Nikako se riješiti branja kuruze... Danas kod kolege:

[youtube:2mr7k2up]Ww54XOK72X4&hl=en&fs=1[/youtube:2mr7k2up]
 
A

Alen

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
577 zvjer...
a nije ni kombajn loš...dobar video ;)

Je zvjer....samo mi je glupo raditi sa tako otvorenim tarupom. Da lanac pukne ili izleti bilo bi krvi ;)

Hmmm bourgoin....što je taj sve preživio,od prevrtanja do loma poluosovine ;)

Inače IMT je rezerna verzija.... Ima inače Fiata 130 ks i sa njim malčira. Trenutno je u "remontu". Prije mjesec dana promjenio lamelu korpu i spojničku, te platio 6000 kn za "navodno" orginalni dio.... Nakon 50 rali tarupiranja opet riknulo.... Neznam baš da je za taj traktor malčer koji lovi 5 redova kukuruze..... :scratch
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
ma jako je opasno radit s takvim malečrom,,,,,pa to ako se ko nađe iza jojojo neče dobro proč...
mislim da bi dobro došla neka zaštita..
pa dobbbro se IMT ponača s malčerom koji tjera 5 reda ;)
 
A

Alen

Guest
Krivo si shvatio.... Fiat ima malčer za 5 redova. Imt samo tri ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Alen kaže:
Krivo si shvatio.... Fiat ima malčer za 5 redova. Imt samo tri ;)
e ta teorija več drži vodu.....
malo sam razum pomutio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
A

Alen

Guest
Ajde da sam se malo uspio opustiti.... Ah bilo je perfektno....

[youtube:2d1ig0k6]Pc9VX1rlCCo&hl=en&fs=1[/youtube:2d1ig0k6]

Udavala mi se sestrična. Lagano rečeno ubio sam se u gemištima.....
 
Na vrh