• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

štore 402

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
288
evo ovako..imam štore 402 i zanima me dal je moguče ugraditi dupli kiper ventil ili ne? i šta bi mi sve trebalo...znači jedan izvod več imam.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dodaš blok ventil sa koliko izvoda trebaš i povrat spojiš u getribu da bi ga koristio kiper treba biti uključen .
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
evo ovako..imam štore 402 i zanima me dal je moguče ugraditi dupli kiper ventil ili ne? i šta bi mi sve trebalo...znači jedan izvod več imam.

Jel želiš još jedan izvod ili nešto drugo?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,391
Imaš dvoradni razvodnik, samo trebaš još jednu cijev sa spojnicom.

Ak ti paše ona koja se spaja na gornji izvod, imam ju za prodati.
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
288
Dodaš blok ventil sa koliko izvoda trebaš i povrat spojiš u getribu da bi ga koristio kiper treba biti uključen .

jel mi možeš malo detaljnije to opisat? kak taj blok izgleda? i kak stavit da kiper stalno radi, jer več imam onu polugicu za kipanje..? sorry kaj pitam al ne kužim se u to.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Na razvodniku sa kojeg ti sad ide jedan izvod imaš jedan čep(šeraf) kojeg makneš i tu ušerafiš drugi izvod.
 

Prilozi

  • 20130425_170210.jpg
    20130425_170210.jpg
    38.6 KB · Pregleda: 365

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Ovdje se bolje vidi
 

Prilozi

  • 2013-12-21 17.30.31.jpg
    2013-12-21 17.30.31.jpg
    4.9 KB · Pregleda: 325

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
vako

zapravo volio bi da @koko opiše svoj slučaj , njegov razzvodnik radi kontra mojeg .
Ja sam ugradio drugi izlaz samo radii logike kipanja , ručka gore-kipa gore .
crveno je orginal , plavo dorada .
@koko ima spojeno na donji izlaz jer mu na gornji nije radilo ...najbolje da sam objasni .
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
288
Na razvodniku sa kojeg ti sad ide jedan izvod imaš jedan čep(šeraf) kojeg makneš i tu ušerafiš drugi izvod.

i kad stavim taj izvod onda mogu koristit dvoradni hidraulični cilindar npr ili?:icon_thumright:
 
Posljednje uređivanje:

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Meni je orginal spojeno na donji izlaz i radi normalno, znači ručka gore, kipanje
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
288
super...pa to i nije neki veliki trošak...samo trebam nabavit sad još jednu ovakvu cijev za kipanje i ušarafit gore..
thanx :) :(y):
 
Posljednje uređivanje:

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
I ja planiram to dograditi radi bočnog pomaka malčera na kojem to imam, a nemam još jedan izvod. Sad me zanima tko savija ove hidro cijevi i vari ušice, ima li gotovih za kupiti ili je najbolje staviti gumenu flexi cijev?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja bi ti dal svoju , ali kobase si dužan još od kurble ..
Ak hočeš platit idi kod kurelje .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Bormeš je dužan, da nije ja bi mu složil jednu po želji
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
288
Ja bi ti dal svoju , ali kobase si dužan još od kurble ..
Ak hočeš platit idi kod kurelje .

jel imaš ti orginal tu cijev za kipu i da paše na štore il? i kaj je bolje gumena il metalna?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh