• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore 404 -problem registracije

VFR1

Član
Tu od
2 Lis 2014
Poruka
34
Lijep pozdrav svima. Imam Štore 404 koji sam htio registrirati , ali je došlo do malih :mur: komplikacija
Naime kakva je lijepa naša sve i svašta se komplicira pa tak i to.
Nekad je traktor bil registriran s kabinom , ali danas nema kabine vač zaštitni luk (ljetnu kabinu). Zaštitni luk je orginalan za taj traktor., ali su mi na tehničkom rekli da moram raditi atest za isti jer se na ID-pločici niš ne vidi. Atest je dosta skup i kompliciran tek da mi to nije dobra opcija.Na stranicama CVH piše da ne treba raditi atest na zaštitinim lukovina koji su rađeni za taj tip traktora nego samo za samogradnju ., ali muži na tehničkom se nedaji razuvjeriti i kaj sad ?

Znači ne trebaju mi neki posebni savjeti jer sam sa več sve raspital i pročital na stranicama CVH., nego mi hitno treba jedna rabljena pločica sa orginalnog zaštitnog luka ili kabine za Štore.
Znači molim sve koji su u mogučnosti da nabave rabljenu pločicu s zaštitnog luka od traktora Štore da mi se jave .,a ja se budem odužil na neki način.

Ivan .
mob. 091/5334208 :(call):
 

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
Prijavi kontrolore u cvh ako je tako kako kažeš. Tj ako cvh stoji iza rečenog.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Za takve stvari trebaš veze na tehničkom :icon_e_wink:
 

VFR1

Član
Tu od
2 Lis 2014
Poruka
34
Ti možda moreš kaj pogurati ?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

VFR1

Član
Tu od
2 Lis 2014
Poruka
34
Moram sad nekog nazvati pa budem vidio , možda rješim kaj u Zlataru ili budu još gori !?
Bilo bi mi drago kad mi netko barem poslikao pločicu na zaštitnom luku s kojeg Štorea ak je več nema niko viška.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Neznam,mene kad su zajebavali u Krapini ,otišo sam u Zabok
 

Najnoviji postovi

Na vrh