• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Store 504 Hidraulika

  • Temu pokrenuo makedonce
  • Datum prvog posta
M

makedonce

Guest
Ovako drustvo iz Makedonije sam i ne razumem bas Srpsko/Hrvatski al eto potrudit cu se opisem nekako moj prob sa STORETOM.

Dakle ovako:
Pre neki dan mi se desio mnogo cudan problem sa hidraulikama na mom traktoru.Volan mi radi,ali kad ubacim plugova on ih dize i spusta al kad treba da zadrzi na jedno mesto on neprekidno trza i nikako ne moze da se smiri pa sam reko ako neko ima vise poznanstva oko ovaj problem bio bih veoma zahvalan.
Znaci volan mi radi i moze da iskipuje kad koristim приколку samo to pozadi kad treba da zadrzi na jednu poziciju on trza.Nadam se da je neko imao slican problem.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
1. vidi dali imaš dovoljno ulja
2. očistit filter ulja od hidraulike
3. moguće da su loše gumice hidraulike koje bi trebalo zamjenit
4. vjerojatno ima još nešto al se sad nemogu sjetit
 
M

makedonce

Guest
1. vidi dali imaš dovoljno ulja
2. očistit filter ulja od hidraulike
3. moguće da su loše gumice hidraulike koje bi trebalo zamjenit
4. vjerojatno ima još nešto al se sad nemogu sjetit

1.Ma ulje ima stavio sam mu 68 oktana
2.Ocisceno
3.E to treto bih zelio malo vise da mi objasnis.

Gumice se nalaze tamo ispod sedista (neznam kako se zove na srpski) to trebam rastvorit i sve pregledat?

A da i jos jedno pitanje zelio bih si kupit nov ovakav traktor jel ga jos proizvode?Ima li dovojlno delova za njega na vasem trzistu jer kod nas mi malo to teze ide?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Tako je, gumice se nalaze ispod sjedala i to sve treba otvorit i najbolje odmah i promijenit

Traktora novih nema za kupit, ako pričamo o ŠTORE 504:?: Proizvodnja je odavno ugašena
 
M

makedonce

Guest
Hvala na brzom odgovoru danas cu se potrudit da to sve pregledam i javljam za koji uspeh/neuspeh.

Prava steta je da su to ugasili.Moj ga je otac direktno donio od Slovenije i opsluzava nas od 1984.Pravio sam mu remont 2011.Koristi Rakovica motor i nikad nisam imao ikakvih problema sa njim i sam veoma zadovojlan.Zato sam i pito jel se mos nac novi al kako sam i reko steta prava steta.Jedino sto je bilo kvalitetno su ugasili.pozdrav iz MK.
 

Najnoviji postovi

Na vrh