• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

štore 904 katalog dijelova

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Možda netko ima katalog dijelova za štore traktor ili adekvatni fiat?
 

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
Imam je katalog dijelova, pokušavam da ga postavim pa ne ide. Katalog je za store 402,404, 502, 504. A ako te zanima za neki određeni treaktor imaš stranicu www.trattore.it (ja mislim da je tako) a i na www.olx.ba ukucaj kaktalog dijelova store, čovjek ima sve kataloge i snima na CD i salje poštom.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
imam original za 40x 50x seriju

904 je egzotika malo....

trebaju mi dijelovi mjenjača :)

Bilo bi najbolje kad bi imao orig fiatove brojeve...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
malo je to škakljivo naručivat dijelove a neznaš koji je točno model....
 

komar

Član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
132
ako tražiš djelove ili pomoč, onda se obrati na firmu ITRO (http://www.itro.si/), tamo če ti pomoči oko djelova možda če biti tako ljubazni, pa če ti reči, koji Fiat traktor je adekvatan i možeš na www.trattore.com potražiti.

Možeš nazvati na tel broj +38637805704 (prodaja rezervnih djelova) pa če ti pomoči oko tvog problema.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh