• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore,univerzal

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Muha, bi se zeznul, svake sam jeseni bral kukuruzu po mjesec dana (jedno 6...7 let) ...dok sam još bil dečko i dok sam bil na starom poslu...
Znam, pripovedal mi je tvoj pomočnik na ubrzavanju kak ste brali 🤭
Zato si se berača i rešil jer nisi stigel ;)

Ako sam ja dobro upučen ima podrivač u tvom selu samk kaj ga za sad skrivaju ko zmija noge jer im ga se ne posuđuje, a ni usluge s njim rade. Isto imaju probleme s vodom na poljima ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,625
Ma briga me, nek govori ko kaj hoće, nek ima kaj hoće...
Nikoli je bilo zabavno, meni je z njim bilo lijepo, bil je u to vrijeme dobar dečec.

Nisam nikad "teral kiriju", niti žuril, bilo mi je važno kvalitetno napraviti posel, sa čim manje rastepa, da su moje mušterije zadovoljne...
A nekaj malo sam i zaradil, bar da pokrijem amortizaciju strojeva. Većine tih mušterija ili više nema ili se više ne bave poljoprivredom...jedno lijepo vrijeme, koje je bezpovratno prešlo...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Ma jasno, sad je sezonac sav posel preuzel.
Picajzla je ko i ti kaj se održavanja tice i u pravilu sezonu odradi bez greške, a ako zapne ja sam mu pri ruci.
Mušterije su isto prezadovoljne
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,515
Problem je kaj voda nema kam otiti jer su polja "u sedlu".
A nemam niz čim podrivati. Premali (prelagan) je traktor, niti ima itko u selu priključak (čak ni da hoću uslugu).
Znam ti ja jednog kaj ima podrivač… Samo kaj je skuuup… 🤭
124908FC-3C0E-471E-BB28-6E7767C1DF9C.jpeg
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
ni taj podrivač za vodu...treba baš onaj s jednim radnim tijelom i kuglom iza...ovo je za čeprkanje... 🤭
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,515
Sve ovisi o zemlji i kaj hoćeš postići… I dobrom izboru vremena kad radiš podrivanje.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,086
Izgleda da se nekak ne razmemo. Sem v ovem času nekak ne mislil na gruđu zemljice..... več onak, na podrivanje za praf..... ;) :love:
 

Najnoviji postovi

Na vrh