• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Strani jezik- PROBLEM???

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Strani jezik- PROBLEM???

Ako imate problema sa stranim jezikom, možete koristit ovu google opciju, Obrisan neispravan link.

Jednostavno dolje odaberite jezik s kojeg prevodite i na koji prevodite.

Ne morate kopirat tekst, nego samo dolje upišite stranicu i prevest će cijelu web stranicu, forum....

Ako znate engleski onda je bolje da ovo ne koristite jer nije previše točno, al ako neznate onda ovo zlata vrijedi.


EDIT:

Njemački je jako loše preveden.
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Nepoznavanje njemačkog

Nema baš prave teme za ovo, ali poslužit će i ova.
Vozimo se neki dan kroz Austriju,kad uz cestu ugledamo znak,a na njemu piše :Kurve 1.Isprva smo blenuli (nikakve dame nije bilo u blizini),a onda prasnuli u smijeh.Vozeći se dalje,nakon stotinjak metara,opet znak ali sada je pisalo:Kurve 2.Nakon opet nekih stotinjak metara pogađate već, opet znak:Kurve 3.E sada smo se smijali do suza.Ne moram reći da nikakvih dama ni tu nije bilo u blizini.Vozimo se mi dalje,još se nismo smirili od smijeha,kad opet znak.Ali ovaj put:Fucks Kurve.

ps:Moram još napomenuti da su svi znakovi bili kurtz (kurc)!


pišem pismo tinta mi se proli,gdje je ona koja mene voli?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Još da si uletio malo brže u "kurtze kurve" bilo bi belaja:rolfer:
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Još da si uletio malo brže u "kurtze kurve" bilo bi belaja:rolfer:

Oklem si bolan, jel znaš čija je i šta znači riječ "con"?
pozz !


pišem pismo tinta mi se proli, gdje je ona koja mene voli?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Pa piše na avataru, iz Čakofca. Republjik Međimurje....a "con" mi ništa ne govori, ali mi zvuči talijanski:confused:
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Pa piše na avataru, iz Čakofca. Republjik Međimurje....a "con" mi ništa ne govori, ali mi zvuči talijanski:confused:

Ve bom ti joa povedal kaj znači reč "con",boš si moral joko dobro zapamtiti.
Tvoja con je jeffy!
To ti je Međimurska reč,con= nadimak.
Aaa... Čakovec je glovni grod Međimurja?
Aaa...Međimurje je med rekami Mourom i Drovom?



pišem pismo tinta mi se proli,gdje je ona koja mene voli?
 

Najnoviji postovi

Na vrh