• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

strižna/čeona kosa mondial - održavanje

NoNameBoy

Član
Tu od
21 Ožu 2013
Poruka
59
nisam našao podatak pa otvaram novu temu, ako negdje ima molim da se tema spoji

ugl kako održavate svoje strižne kose
podmazivanja, čišćenja i sl
ima li kakvo ulje ko u frezi koje treba promjenit i sl.
 

NoNameBoy

Član
Tu od
21 Ožu 2013
Poruka
59
kolega,

sve super, temu sam vidio, sam naslov joj kaže SS
a odgovor na moje konkretno pitanjesam naso djelomicno

spominju se mast i ulje ali gdje s tim?
 

Farmer

Novi član
Tu od
3 Tra 2019
Poruka
18
Pozdrav svima. Imam priključak strižnu kosu za Labinprogres Mondial Junior 8ks, benzin. Trebao bi je sastaviti, ali fali mi jedan dio (glava oscilatornog mehanizma). Dijelove nisam mogao pronaći nigdje i niti jedna radiona ili servis ne prepoznaje o kom modelu je riječ. Glava ( na drugoj slici) je u biti kučište oblika jabučice u koje sa strane dođu dva igličasta a u sredini dva konusna ležaja 639114. Staze konusnih ležaja su obrađene i cementirane zajedno s glavom. U nastavku šaljem slike. Ako je netko prepoznaje ili ima navedeni komad, neka mi se javi.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    39.8 KB · Pregleda: 16
  • 2.jpg
    2.jpg
    28.9 KB · Pregleda: 15
  • 3.jpg
    3.jpg
    46 KB · Pregleda: 17

Farmer

Novi član
Tu od
3 Tra 2019
Poruka
18
Evo još slika da bude jasnije kako to izgleda......
 

Prilozi

  • 4.jpg
    4.jpg
    23.9 KB · Pregleda: 13
  • 5.jpg
    5.jpg
    48.9 KB · Pregleda: 13

Najnoviji postovi

Na vrh