• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Stroj za izbijanje koštica višnje, trešnje i šljive

stipe

Član
Tu od
16 Ožu 2009
Poruka
118
Pozdrav dragim forumašima...

:D imam jedno pitanje dali netko zna dali tko ima i kako izgleda stroj za čiščenje koštica od šljiva , naravno ne industrijski nego nešto za kučnu upotrebu do cca 1500kg šljiva.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Re: Čiščenje koštica iz šljiva

izgleda ti ovako,trebaš stol par stolica dosta pijače i nekaj ljudi kojima je dosadno da to očiste
 
M

mirkec84

Guest
Re: Čiščenje koštica iz šljiva

pozdrav .
imas sve na ovom forumu samo citaj ,citaj ,i citaj danima i naci ces..kaj da ti drugo velim ..
probaj--http://www.savatic.com/
ako te ne zadovoljava citaj dalje i naci ces to sam nasao na ovom forumu..lijep pozdrav. :mrgreen:
 
N

nnikolina

Guest
Ja sam obožavateljica višanja, trešanja i šljiva. Radim marmelade, džemove i slično, pakiram zimnicu - ali samo za sebe, familiju i prijatelje. Do sad sam sve radila nekim primitivnim uređajima i jako sam zainteresirana za mašinu koja izbija koštice. Meni je sasvim dobra i ona koja radi brzinom 20kg/h. Spremna sam izdvojiti i veći novac za neku koja bi bila dugogodišnje pouzdana i dobra, ali ne znam gdje takvo nešto naći. Na netu nailazim samo sam na uređaje za industriju koji količine broje u tonama ili nikako. Možete li mi pomoći? Tražim da plod ostane cijeli, a za šljivu mi je dobro i ako je raspolovi. Ima li takvo što negdje?

Hvala...
 
B

bruce741

Guest
Tražim da plod ostane cijeli, a za šljivu mi je dobro i ako je raspolovi. Ima li takvo što negdje?
 

sickohn

Član
Tu od
2 Ruj 2013
Poruka
40
evo jedne mašine, samo što plodovi ne ostaju čitavi
 

Prilozi

  • big-6873528_2.jpg
    big-6873528_2.jpg
    41.7 KB · Pregleda: 2,081
  • tmb-45x45-6873528_1.jpg
    tmb-45x45-6873528_1.jpg
    805 bytes · Pregleda: 2,795

Najnoviji postovi

Na vrh