• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

studenti agronomije

M

Miky

Guest
pozz ekipa!

evo ako ima ko od studenata agronomije nek napiše gdje studira, koji smjer i kako mu je! Ja sam završio opći smjer agronomije i planiram upisati zaštitu bilja ili biljne znanosti. Ako ima ko nek se javi!!

pozdrav!!! :drink:
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365
izet fazlinović: "bolje poznavat jednog doktora nego 20 inžinjera agronomije" :biggrin:
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,144
Ja planiram iduće godine upisati agronomiju, smjer animalne znanosti :). Sad idem u 4 razred gimnazije.
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
Ja studiram u Križevcima, sada sam 1. god
U 2. god ću upisati biljinogojstvo.

POZZ
 
M

Miky

Guest
Vidim ima nas iz različitih područja aronomije :D nažalost struka nam je malo cijenjena i teško se dolazi do posla. Kojem smjeru dajete prednost s obzirom na mogućnost zaposlenja?
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Au bas zaposlenje,mozda zastita bilja?Ja sam vise to upisao zbog zelje za nastavkom poljoprivredne proizvodnje.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Zanima me kak si zadovoljan s vanrednim studiranjem i opcenito tim fakultetom.
Ja bi htio zavrsiti fax, ali za redovnog nemam vremena, pa mi ova opcija bolje odgovara :)
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Cer mi zavrsila u Krizevcima biljinogojstvo i sad v Zagrebu 2 leti(bogme neznam koji smer)dala se ispite,osto zavrsni rad.Mislim da bu ve magistar?,al bi po znanju prija teta Jo bila to za nju.
Nemam pojma de bi se mogla zaposliti stim (ne)znanjem,sramota kaj su uradili s skolstvom ,cisto bubanje.:(sweat):
 
Na vrh