• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Susret forumaša

Z

zrine892

Guest
e ljudi da iskoristim ovu temu....jel ko mozda dolazi na sajam u Osijeku 6-9.3.2008 god...ajd da se neko javi ako zelite se na se nadjemo i popricamo i tako...i da oni koji su duzni nesto da plate ;) ;)
 
S

sapat

Guest
zrine892 kaže:
e ljudi da iskoristim ovu temu....jel ko mozda dolazi na sajam u Osijeku 6-9.3.2008 god...ajd da se neko javi ako zelite se na se nadjemo i popricamo i tako...i da oni koji su duzni nesto da plate ;) ;)


zrine pa to je još daleko, neznam ni šta ću sutra raditi a komoli početkom ožujka :D


edit: eh kakav sam ja bimbo, pa već smo u ožujku :mrgreen: :oops:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Bilo bi najbolje kad bi se sastali na bjelovarskom sajmu u Gudovcu. Tu ce doc ljudi iz svih krajeva 100% a moze se u grad na klopu :)
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Subota oko podne sam tamo. Znak raspoznavanja svih forumasa pivski trbuh i svi preko 100 kila hehehe....
 
Z

zrine892

Guest
Kićo kaže:
Subota oko podne sam tamo. Znak raspoznavanja svih forumasa pivski trbuh i svi preko 100 kila hehehe....
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kićo kaže:
Subota oko podne sam tamo. Znak raspoznavanja svih forumasa pivski trbuh i svi preko 100 kila hehehe....
Žalim slučaj!!!
Ja sam 178 cm , a samo 63 kile!!!!!
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Dal zna možda neko kad je točno sajam u gudovcu? :scratch
To bi sad trebalo bit podkraj mjeseca?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
DF&Torpedo kaže:
Dal zna možda neko kad je točno sajam u gudovcu? :scratch
To bi sad trebalo bit podkraj mjeseca?

28-30.3
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Šanana mlad si jos pa stignes pustit bacvu pred sebe, cekaj dok se ozenis pa domaca hrana redovita a zena neda iz kuce van a doma fala Bogu uvijek ima pive.... :lol:
Budi sretan sto jos nemas takvih 'viskova'
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Kićo kaže:
Šanana mlad si jos pa stignes pustit bacvu pred sebe, cekaj dok se ozenis pa domaca hrana redovita a zena neda iz kuce van a doma fala Bogu uvijek ima pive.... :lol:
Budi sretan sto jos nemas takvih 'viskova'
:lol: :lol:

Onda znači svima odgovara subota?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Jučerašnji susret forumaša...
DSC02182.jpg
 
K

KRESO

Guest
kak si ih sam uspio maknuti od onog pan sucobrana ..he,he,he
nema šta ekipa za očevid ...žao mi je sad što nisam išao
8)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E da, napišite nam te nadimke redom, ipak da se zna ko je ko, žao mi je što nisam mogao doći!!
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
da netko slučajno nije iz Ivankova ili okolice i dolazi u subotu u Vrbovec na svadbu?
 

Najnoviji postovi

Na vrh