• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

sv. juraj,đurđevo

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sretan imendan svima koji sutra slave imendan,ja osobno čestitam mojoj punici pošto je rodila dijete koje se odlučilo smilovati meni i reči da kod svečenika:rolfer::rolfer: ,svim Đurđama,Đurđicama,Jurama sretan vam imendan a i našoj konobarici:drinkers::drinkers:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
sretan imendan svima koji sutra slave imendan,ja osobno čestitam mojoj punici pošto je rodila dijete koje se odlučilo smilovati meni i reči da kod svečenika:rolfer::rolfer: ,svim Đurđama,Đurđicama,Jurama sretan vam imendan a i našoj konobarici:drinkers::drinkers:

Ipak ima onih koji vole svoje punice tak si to lijepo izrecitiral da si me u srce taknul dobro da moje zlato to nečita rekla bi vidiš kak je čovijek pristojan :mrgreen:a usput i ja čestitam svima koji imaju sutra imendan a pogotovo našoj Đurđi...:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Čestitke svakako i s moje strane............... apogotovo našoj ĐURĐI,,,,:lol::lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma znate da ima puno o punici od one da je ko vegeta i sunce ali najbitnija je ona NEK PUNICA TRAJE DOK DAJE :finga::finga::finga:
 
G

GROF

Guest
., Sretno VAM Jurjevo! ...

., svim dragim forumašima i svim ostalim dragim ljudima ki svratidu na vaj poljoprivredni-forum.com., samim Bogom! dan., danas, na današnji dan, a nosidu ime Sveca, Mučenika, Svetog JURAJA!., Sretan jim Imendan!!! ...

., u mojoj Liki - Jezerani!, naša crkva - Svetište!, nosi jime toga velikoga Sveca i Mučenika Svetog Juraja!., danas; 23. travnja 2012.godine, kod nas je prošćenje nakon Svete mise ka će bit služena Svecu na Čast!, nam žiteljima za Spokoj, Blagoslov, Zdravlje, Ozdravljenje, Mučenike -Patnike, Žive i Mrtve, ...

., služit će se Sv. misa u; 17:00 sati.- ...

., Narode MOJ!, bitna je jako Vjera!., Vjera znači Vjerovati u ono ča ne vidiš?; nagrada za takovu Vjeru je vidijeti ONO u što Vjeruješ!.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sretan imendan svima koji nose ime Đurđica,Đuro,Jure :icon_pidu::icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh