• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Svakom seljaku 5 Ha zemlje

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Citam u jutarnjem Obrisan neispravan link.
Kaze drzavni tajnik Kuterovac " kroz program okrupnjavanja poljoprivrednog zemljišta koji je u pripremi, do 2020. moglo bi se okrupniti i staviti u funkciju 500.000 hektara poljoprivrednog zemljišta. "

Osjecam se malo oglupo jer nisam shvatio kako oni to misle napraviti? Ugasiti sva mala gopodarstva, velikima dati drzavnu zemlju da budu jos veci i tako dignuti prosjek?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
po meni povecanje prosjeka obradive zemlje po seljaku...iako slatko zvuci,interesira me sto ce se sad prodati za bi se to napravilo...
 
P

Picek

Guest
Smiljan kaže:
Citam u jutarnjem Obrisan neispravan link.
Kaze drzavni tajnik Kuterovac " kroz program okrupnjavanja poljoprivrednog zemljišta koji je u pripremi, do 2020. moglo bi se okrupniti i staviti u funkciju 500.000 hektara poljoprivrednog zemljišta. "

Osjecam se malo oglupo jer nisam shvatio kako oni to misle napraviti? Ugasiti sva mala gopodarstva, velikima dati drzavnu zemlju da budu jos veci i tako dignuti prosjek?
nemoj se mučiti pokušavajuči shvatiti..
to niti oni još ne znakju :mrgreen:
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
nemoj se mučiti pokušavajuči shvatiti..
to niti oni još ne znaju
:) :D da, ocito si u pravu. :mrgreen:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
To bi bilo super. Nemora mi država ni prodati, neka mi da na rok od 12 godina zemlju da na nju smijem podići dugotrajne nasade i sve 5. Nakon 12 godina joj ostavim sve, neka mi daju poticaj kao dosada i kapitalna ulaganja i super. Još kad bi zagarantirali otkup :roll: To bi bilo super, ali to se kosi sa Sanaderovom izjavom da nema više jeftine hrane, dapače hrana bi bila jefinija a seljak sretniji i radišniji :| Za koga treba na izborima glasovati da ovo sprovede? :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh