• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Švercer iz Zadra

A

Alen

Guest
Jel imao netko iskustva sa švercerom žita ime mu je Slavko iz Zadra je?
Dogovorio sam otkup žita sa njim a neznam jel plača jer je rekao 30 dana je rok plačanja.....
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
hehe...

imas li kakav dokument,ugovor? bojim se da ces popusit...
 
B

Bobo

Guest
Ak papir nije ovjeren kod nekog biljeznika, bojim se da s njim mozes samo tur obrisati i nista vise, a da pare ne budes vidio...

Ako je to pak ovjereni ugovor s pecatom i potpisima obje strane parama se nadati mozes, ak nikako drugacije, preko suda...
 
Z

zekan7711

Guest
ako znas di covek zivi ja bi mu disal doma i otpeljal si auto ili kamion :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
A

Alen

Guest
Nemam kud sa žitom. Odustao sam od poljoprivrede, stoke još nešt malo u dvoru a žita ko u priči. Kupaca ovdje nema i baš i nemam nekog izbora.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ne, već je taj tip odvezao žita iz moje okolice, ljudi novce nisu vidjeli još... A prošlo je već dosta...
 
A

Alen

Guest
petar kaže:
Ne, već je taj tip odvezao žita iz moje okolice, ljudi novce nisu vidjeli još... A prošlo je već dosta...
Jel mislimo na istog..... Plavi mercedes 814 kamion sa Zg tablicama?
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Nisam vidio, al mogu pitat... Ljudi su isto dosta naivni, dali robu, baja pokupio, dao samo nekakav svoj papir i gas.. Uglavnom novaca još nitko nije vidio...
 
Z

zekan7711

Guest
petar kaže:
Nisam vidio, al mogu pitat... Ljudi su isto dosta naivni, dali robu, baja pokupio, dao samo nekakav svoj papir i gas.. Uglavnom novaca još nitko nije vidio...

ma otidite covjeku kod kuce i zatrazite pare i gotovo
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
zekan7711 kaže:
petar kaže:
Nisam vidio, al mogu pitat... Ljudi su isto dosta naivni, dali robu, baja pokupio, dao samo nekakav svoj papir i gas.. Uglavnom novaca još nitko nije vidio...

ma otidite covjeku kod kuce i zatrazite pare i gotovo

Nemam ja ništa s tim, kod mene ide samo solarno plaćanje ili nikako, znači lovu na sunce ili dođi kad ju budeš imao a žito nek čeka kod mene 30 dana ili kolko već treba...
 
Z

zekan7711

Guest
petar kaže:
zekan7711 kaže:
petar kaže:
Nisam vidio, al mogu pitat... Ljudi su isto dosta naivni, dali robu, baja pokupio, dao samo nekakav svoj papir i gas.. Uglavnom novaca još nitko nije vidio...

ma otidite covjeku kod kuce i zatrazite pare i gotovo

Nemam ja ništa s tim, kod mene ide samo solarno plaćanje ili nikako, znači lovu na sunce ili dođi kad ju budeš imao a žito nek čeka kod mene 30 dana ili kolko već treba...

slazem se tak treba ;)
 
A

Alen

Guest
petar kaže:
Nisam vidio, al mogu pitat... Ljudi su isto dosta naivni, dali robu, baja pokupio, dao samo nekakav svoj papir i gas.. Uglavnom novaca još nitko nije vidio...

Jesi pitao..... Tip dolazi u četvrtak.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
baš me zanima koji je to specijalac iz zadra
inaće ja sam iz zadra
 
Z

zekan7711

Guest
mozda taj samo kaze da je iz zadra a uopce nije :roll:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Alen kaže:
petar kaže:
Nisam vidio, al mogu pitat... Ljudi su isto dosta naivni, dali robu, baja pokupio, dao samo nekakav svoj papir i gas.. Uglavnom novaca još nitko nije vidio...

Jesi pitao..... Tip dolazi u četvrtak.
U fak, nisam, pitam preko vikenda, znam da je kasno al... Bar ćeš nešto znat..
 
Na vrh