• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Svjetla kontrolne ploče

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
VuckoH, najjeftiniji senzor koji sam našao na internetu je u Turskoj i dođe 257 turskih lira, ili u kunama 577 kn. Upiši pod slike sdf 2.7099.972.0/10 i zadnja slika je senzor u Turskoj, ima ga firma Parca Kapinizda.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Neda mi google ništa

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
https://www.google.hr/search?q=sdf+...UICSgC&biw=1152&bih=740#imgrc=m13LtUg-RY5cWM:

tocnije ovo je senzor o kojem govori

http://www.parcakapinizda.com/SLV110HIZ-SENSORU,PR-710.html

Taj senzor je isti kao ovaj koji mi je na traktoru.

Novi koji su mi pokazali u poljonovi je malo kraci i bakrene je boje,to je navodno novi model koji nema bugove ko ovi stari.

Meni je najgore sto moj nije ni malo oštečen mehanički,žice su ko nove jer na ovom mom traktoru pošto ima power shuttle mjenjač senzor nije na strani rezervoara vec na kontra strani i zbilja ga je lagano skinut i nije na udar ničega tako da žice ne stradaju.

Problem je bhio što mi par dana radi onda jedan dan je mrtav pa mi opet par dana radi pa jedan dva ne, sad sam stavio dodatnu pločicu pod njega pa sad češće radi nego ne radi.

Jel je imao tko problema sa zicama dalje od konektora tj sa samom instalacijom?

Jel treba tko od vas još senzor taj ?

Čisto da se podjele troškovi dostave.

Još samo nac fana turskih serija koji zna čitat turski :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Pa ja bim uzeo jedan za rezervu sad sam mijenjao prvi i nisu bile žice u pitanju rastavio staroga i provijerio žice i sve su nile ok
Ali moj izgleda malo drukciji izlazak zica iz senzora i zavrsetak navoja ovaj ima tri žice?
Koliko bi došla dostava?
Kod nas kad sam ja tražio novog (montiran mi je novi ali preko nekog duga nisam platio ništa tip mi je bio dužan) cijena se kretala oko 950kn e sad neznam koliko je sada (logicki bi trebao biti nesto jeftiniji ali kod nas...) mozda bi se našlo i malo jeftinije i sa montazom. Pa neznam koliko se isplati narucivati iz turske.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Da tri žice bi trebao bit.

Na prethodnoj stranici sam ja cijene napisao.

Cekam da mi jave cijene ovi od kojih stalno kupujem,samo me buni što je ovaj u poljonovi bakreni a ovaj na slikama je kao onaj koji mi je sad na traktoru.

Taj novi kod tebe je sjajni ili bakreni?
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Meni je bio najjeftiniji u agroklasu (lanborgini)

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Pisao si da si probao malo odvrnuti senzor na samom traktoru, moj ima pod sobom dvije bakrene podloške za odstojanje i radi, znači da nije problem ako je razmak između senzora i davača malo veći. Na temi Same na 123 strani imaš slike mojeg senzora i koliko ga je poglodalo sa originalnom podloškom.

Ja sam uspio riješit problem s senzorom na agroplusu na isti način podloškama.

Na mojemu su sad orginalnna podloška plus još 3 dodatne to mu taman odgovara.

Stavio sam na početku 4 dodatne bakrene da ne moram skidat senzor za dodavat više podloški, pa vozio jedan dan s tih 5 nije radio, onda odšarafio malo senzor i cvaknuo jednu da ga ne moram skidat, zašarafio senzor i sad radi kao novi.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Kod mene je u subotu opet poludio senzor, a trebalo je ići pripremat zemlje za sijat repicu. Stavio sam drugi "rezervni" senzor kojem sam zalemio potrganu žicu, ali od njega nije bilo nikakve koristi, i dalje je pokazivao grešku, ovaj puta M11. Onda sam na starom malo iscimo žice i jedno vrijeme je radio, ali sad opet radi pizdarije. Sad smo "prevarili" CPU tako da imamo u memoriji podešeni gas na 800 okretaja, a nožno ili na ručicu dajemo stvarno potrebni gas za rad. Tako je memorija stalno uključena i izgleda da se CPU zbuni, nakon nekog vremena počinje blinkati žaruljica od memorije, ali nema onog iritantnog pištanja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh