• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Szgornati 130

vpersic

Novi član
Tu od
29 Tra 2019
Poruka
7
Postovani forumasi
Kupio sam balirku Zgorbati 130. Stara je ali covjek kaze da je ok radila. Ovfje nema nista o njoj. Da li netko ima upute, servisnu knjigu, katalog dijelova. Ako netko ima se dogovorimo. Da li ima netko iskustva? Od cega pasu djellovi ( mislim na 131 ili 132 ....i tko ih ima u hr? Da li jakopic? Hvala lijepa svima.
 

vpersic

Novi član
Tu od
29 Tra 2019
Poruka
7
Nitko nema takvu. Molio bi ako netko zna gdje nabavit dijelove. Na internetu ih bas ne nalazim. Za 130, a ostalo bi se naslo.. Hvala
 

vpersic

Novi član
Tu od
29 Tra 2019
Poruka
7
Imam jos jedno pitanje. Potrosene su mi vodilice klipa od drva. Koje.drvo preporu ate da ne kupujem original. Navodno je.to skupo. Hvala
 

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
183
Kao prvo otvorio si novu temu, a ima tema balirke opšta rasprava. Tamo ti je veća mogućnost da je vide ostali članovi. Djelova ima kao i za sve ostale petljači su rs njih ima pašu na sve sgorbati. Ostalo kao zubi pik apa ima u trgovinama gdje se prodaju djelovi za balirke. Tu je mala razlika između 132 133,131 obično u veličini i vanjskom izgledu, vitalni djelovi pašu.
 

vpersic

Novi član
Tu od
29 Tra 2019
Poruka
7
Za temu se izvinjavam, vise bi znacilo da sam tamo otvorio. Provjerio sam sve trgovine u okolici , imaju po 20 razlicitih ali ne pasu. Morat cu narucit. Hvala na ponoci.
 

Najnoviji postovi

Na vrh