• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Tablice za praćenje svi OPG evidencija

Sadnice

Član
Tu od
17 Lis 2011
Poruka
47
Imam OPG sa 50 ha (toliko i ARKOD parcela).
Ne vodim nikakve evidencije iako bi to naravno morao....pa želim početi (unazad).

Da ne radim svoje, platim nekome tko je to već složio (ima gotove predloške) za sve evidencije koje OPG mora pratiti.
Znači:
- zaštitna sredstva
- umjetno gnojivo (mislim da se i to mora evidentirati)?
- proizvodnja i prodaja poljoprivrednih proizvoda (ovo novo što se mora od ove ili prošle godine)
- nafta (da li se i to mora ili ne)?
- ostalo...

Naravno, zanimaju me tablice (Excel) koje su već prilagođene, pa same računaju što više toga, tako da mogu što brže upisati što sam utrošio.

Nadam se da smatrate 200 kn prikladnom naknadom.
Ponude mogu na PM.

Hvala!
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Nije valjda da si u današnje vrijeme nitko ništa ne radi u excelu?
 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Poslao sam vam vec poruku kolegi al mi nije odgovorili. Ja znam napravit u excelu kaj god zelite. 😉
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,646
Evo ako bude kome pomoglo da si napravi, ili daj Bog napravi bolje. Ja sam si složil ovak, ima i utrošak gnojiva, sjemena, zaštitnih sredstava, sve po parcelama. A tablica bočno prikazuje kulture, prinose, cijenu koštanja, površine zasađene određenom kulturom, a na kraju i zaradu.
IMG_20200327_144948.jpg
I da, ovo je za proljetno razdoblje, jesensko razdoblje je drugi sheet. A svaka sezona mi je novi excel.
Nadam se da bu kome pomoglo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh