• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tafe 45 vs same tiger 55

Tafesame

Novi član
Tu od
26 Lis 2020
Poruka
3
Zdravo svima u planu imam da uzimam nov traktor od 50 do 60 ks
Razmisljam se o same tiger 55 i tafe 45 razlika u cijeni je nekih 4000e
Pa ako neko ima neke od tih trakrtora da mi kaze svoja iskustva i savjete sta valja na njima sta ne valja
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,337
S prednjim pogonom ili bez?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,337
Ovak:
Tafe
masivniji, niži, ima kompresor i zračnu instalaciju, 8+2 brzine

Tiger:
nježniji, ima veće prednje kotače, veću prohodnost, sinkronizirani mjenjač s 12+3 brzine, 540/540E kardanr s nezavisnim (ručnim) kuplungom, nezavisnu pumpu hidraulike, hidraulične disk kočnice
 

Tafesame

Novi član
Tu od
26 Lis 2020
Poruka
3
Moze mi neko rec iskustva sa tafe 45 4wd da li se kvari jel dovoljno tezak jel mu prednja vuca radi kako treba i tako to
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,654
Imaš negdje komentar na Srpskom! Automehaničar objašnjava da niti na jednom 533 i 539 nije imao slučaj da je radilica pukla. A na Tafeu već dvaput. :p Ma dobro, dvaput je dvaput!:hahah:
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Moj stric je mehanicar i imao je slucaj da je na 539 pukla radilica
 
Na vrh