• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TAFE

maxo

Novi član
Tu od
11 Ožu 2014
Poruka
20
Kupio sam blatobrane od TAFE 42 (ovalni, bez kabine) i stavljam ih na IMT 533 koji je bio u katastrofalnom stanju, a sad konačno nakon 45 godina dobiva pravi tretman. Nisam pametan koje lampe da stavim nazad: original 533 ili od TAFE?
1. Ove pravokutne od 539 ne bih.
2. Od stare linije 533 ima u http://www.agrocenter-sempeter.eu/ , ali ne znam kako ću ih dovest . Ima netko iskustva s njima?
3. TAFE (ovakvi: http://www.agrouniverzal.rs/tafe_42.html ) ; gdje da njih nađem i zna li netko cijene?
Hvala svima!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
To sam baš htio ja pitati...kad sam ja bil tam prije 8 godina bil je motokultivator i ovaj crveni TV :biggrin:
 

navi8

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
32
Molim ako netko ima tafe 42
da mi izmjeri min i max razinu ulja na mjeraču, odnosno ako može da i uslika mjerač ulja hidrauliha.

Znači ako može cijeli samo da je označeno od vrha do max i min u cm.
Zahvaljujem.
 

sslazio

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
80
pošto mi imamo TAFE 42 Di moram se javiti na ovu temu
traktor je kupljen u 12 mjesecu 2008 godine i do sada je napravio 900 sati....
prezadovoljni smo sa njim,,i u svakom slučaju je bolji od IMT-a..
za razliku od IMT-a koji na 100 sati precuri TAFE nije još nigdi pokazao da curi...
traktor ima toliko snage da se bez problema nosi sa 549 sa prvom vučom :) :)

Dali pašu dijelovi sa IMT-a?

Evo danas stigao novi tafe 42 ..Cijena oko 6500 eura sa podsticajima (2500 eura za traktor do 50 ks ).. onako na izgled je bolji od imt-a . slikice postavim kasnije nemam trenutno usb.

Kako si zadovoljan s njime do sad?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Jos uvijek nikakvih problema sa njim. Prvi ima oko 1600 radnih sati a drugi oko 250. Nigdje ne curi ulje jos uvijek. Jedina mana mu je malo losija farba koja se prilikom pranja pod malo vecim pritiskom lako guli. I druga mana mu je boca od kompresora koja stoji iza sjedista i problem je prilikom podizanja prikljucaka. Mi smo je prebacili i sad je sa lijeve strane gdje stoji i na fergusonu.
 

SlaK

Član
Tu od
28 Pro 2013
Poruka
45
Bok ekipa. Jel mi možete što reći o Tafe 5900DI...ima jedan na oglasniku, 2006, 60ks, 1400rs, 50000kn...
 

Janko

Član
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
46
Kanimo otići do Popovače da pogledamo TAFE45 DI 2WD. Rekli su mi 100Tkn sa PDV.
Čini se bolje uzeti to nego neki polovnjak. Traktor trebamo za prskalicu 600L te pogotovo za kultivaciju sa IMT kultivatorom 4 reda. Hvala ljudi na mišljenima :icon_rolleyes::(nod):
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Sad jel bolje ili nije ali vidim da ih dosta kudi da su se pokvarili.
Ja bi sebi radje polovan strani nego nov tafe .
Nemaju ni kabine zatvorene ni niš.
Ko radi više ode zdravlje
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Taj Tafe 45 ti je u rangu 549. Rekel bi da je masivniji od njega. Ergonomija je jednako (loša) ko i na svakom IMT-u.
Novo je novo i nebi smjelo biti problema s njim, iako se za te novce da kupiti dobar rabljeni traktor, mlađeg godišta, pogotovo jer nije dupljak.
 

Janko

Član
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
46
Hvala dečki ! Bili danas u Popovači,traktorčić nam se dopao,imaju i dupljak. E sad nismo još odlučili ? :icon_rolleyes:
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,840
Koliko košta Tafe42 i jel ima nešto novo u tom rangu do 70000 kuna? Tuber 40 su digli cijenu čini mi se?
 

Najnoviji postovi

Na vrh