• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Talijanske kokoši

bozo112

Član
Tu od
28 Lis 2014
Poruka
66
Mislim da su hrvati veći,odnosno krupniji od talijana,ovaj je sitan,samo što na slici izgleda veći.
 

jacca

Član
Tu od
28 Velj 2014
Poruka
54
Moram priznati da su moji hrvati dosta sitni....možda zato jer su iz ekološkog uzgoja ???' Npr. pijetao star 6 mjeseci očišćeni teži oko 1,5 kg...
 

bozo112

Član
Tu od
28 Lis 2014
Poruka
66
Očito ima talijanske krvi i još nečega.Ali nema veze,bitno da on pijeva i gazi koke
:drink: :drink: :drink:
 

hb11

Član
Tu od
30 Lip 2011
Poruka
287
Ono hrvat nije sigurno...em je pre mali...em ima žute noge...vi koji imate takve hrvatice zbilja su "odlične"...po meni je jarebičasto zlatni talijan...
 

Talijanka

Član
Tu od
26 Sij 2020
Poruka
108
Imam dvije proslogodisnje srebrne talijanke kojima se mijenjalo perje u oktobru i opet krajem marta prestale nositi i mijenja im se perje! Je li to uobicajeno da li neko ima iskustva?
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Nista vise nije uobicajeno i zahvaljujte Dobrome Bogu sto je jos tako kako je. Lani je za Uskrs bilo vec i pilica a ove godine ni jedna kvocka se jos nije raskvocala. Kod mene je bio takav potres da se je kokosinjac pomaknuo sa mjesta. I svaki dan drhti i puca po nekoliko puta. Evo jutros oko 9 je bio 2,5 a sinoc 2,3.
Onda nije ni cudo da zivotinje mjenjaju ponasanje. Nekad je za prvi maj bilo jos snijega a sad vec ljudi hodaju u kratkim rukavima. Zato i mitarenje nije na vrijeme niti potpuno. Zivotinje ako su u stresu ili pod naglim promjenama temperature , ili im sd daje pojacana hrana pocnu mitarit. Ima mitarenje kad bacaju duga pera i kad mjenjaju sitno perje npr. na vratu. Tad zna biti puni pod tog sitnog perja. Kokosi ne nesu jer im ide energija za rast perja. Ne nesu kad kvocaju , kad mitare , kad je dan kratak... Prije su sve mitarile u isto doba a sad kad kojoj dodje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh