• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TEH.PODRŠKA ZA SAME TRAKTORE

B

BARE

Guest
Ukoliko imate bilo kakvih pitanja , slobodno pišite.
Odgovorit će Vam se u najkraće mogućem roku
 
B

Bobo

Guest
Samo malo...

Zastupas neku trgovinu/servis, ili samo imas znanje i zelis ga podijeliti?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Bare, reci nekaj više: kakvu podršku daješ, za koju firmu ...

BTW, zanima me knjiga rez dijelova i service manual (model ti mogu reći naknadno). Možeš li do takvih stvari i kaj to košta?
 
B

BARE

Guest
Imam znanja i iskustva s traktorima SAME,CASE i STEYR i rado pomažem ljudima ako im treba pomoć.

Uputsva i radioničke priručnike moguće je nabvaviti , ovisno o tipu traktora i godini proizvodnje.

nemojte me smatrati napuhanim kretenmom , jednostavno imam mogućnosti pomoći pa to i radim.
 
B

Bobo

Guest
Nitko nije rekao da si napuhani kreten, uvijek je dobro imati nekoga tko se kuzi u problematiku.
Samo me zanimalo da li radis reklamu za neki ne/ovlasteni servis ili samo tako kuzis stvari, pa da se zna da mozes pomoci...
Zbunilo me ono "tehnicka podrska" jer zvuci profesionalno...


Eto, vec imas prvu musteriju ;)
 
B

BARE

Guest
Nikakva reklama, samo znanje i iskustvo. ( he,he )

Trebalo mi je 7 god da naučim ovo što znam o traktorima i poljo. mehanizaciji i nitko mi nije mogao , nije htio pomoći.

Profesionalnost mi je u krvi ( ha,ha )

malo šale mora biti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Dobro onda, ja prvi trebam pomoć.
Kak vidi na slici u mojem potpisu, imam Same Argon 70.
Imam nekoliko pitanja:

Kak maknuti onog crnog vozača s haube? :lol:

Gdje okretati motor za naštelati ventile (nema poklopca na zamašnjaku)?
Hvala!
 
B

BARE

Guest
SAME ARGON 70

MOTOR : SAME 1000.3 WT EURO II

Štelanje zazora ventila preko klackalica.

Za stupnjevanje motora preko bregaste neznam ni ja dok ne pitam nekog stručnjaka
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Krivo, moj je Same 1000.3AT, no svejedno.
Znam kak se štalju ventili, no neznam gdje vrtiti zamašnjak :scratch jer nema otvor na zvonu.
 
K

KRESO

Guest
Opet pitanje za tebe BARE... SAME GALAXY :?: - jel to valja išta?
 
A

aleksa

Guest
BARE kaže:
Ukoliko imate bilo kakvih pitanja , slobodno pišite.
Odgovorit će Vam se u najkraće mogućem roku

upravo sam postavio svoju temu pomoc pri kupovini same herkules 160....
pisi mi sve sto znas o tom modelu..ja znam samo da ima zracno hladjenje motora a pojma nemam ciji motor ugradjuju u te traktore.kakav je prenos na prednju osovinu,kakav je za odrzavanje posto je to 83god.itd itd
 
Z

zfilip44

Guest
Pozdrav Bare. Nabavio sam neki Same Centurion 75 export sa rastavljenim mjenjačem. Nemam nikakvih podataka ni slika. Dali možeš pomoći.
 
M

MF65YUGOSLAVIA

Guest
BARE molim za pomoc ako si ikaki majstor moze li mi reci na koliko najbolje nastelati palenje na linijskim pumpama tamo ko fibera sad mi je na petici ajd nekak i upali ali mi vise nema snagu i dimi daj molim te mi pomozi
 

ELCOTEAM

Član
Tu od
5 Ruj 2009
Poruka
69
Pozdrav BARE,ja radim elektroniku na Masseyima i Fendtu a od skoro sam počeo da radim i SAME,doduše one starije sa Bosch elektronikom pa me interesuje da li imaš nešto od teh. dokumentacije ilil gde može da se nabavi za te traktore,najpotrebnije mi je ustvari shema povezivanja same elektronike.
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
ljudi pa dajte malo pratite datume kad je zadnju put postano u neku temu....

izvlačite postove stare po 2,5 godina a da niko na njih nije odgovarao.....

admin daj slozi na forumu da ako nije postano duže od recimo 6 mjeseci da pokaze se nekakava obavijest...
 
B

Bobo

Guest
skladistar kaže:
ljudi pa dajte malo pratite datume kad je zadnju put postano u neku temu....

izvlačite postove stare po 2,5 godina a da niko na njih nije odgovarao.....

admin daj slozi na forumu da ako nije postano duže od recimo 6 mjeseci da pokaze se nekakava obavijest...


Pa valjda ovaj koji pise u neku temu vidi kad je zadnji puta u nju pisano...

Nece valjda novu temu svatko otvarati ako ima nekakav problem?

Ako covjeku treba pomoc u vezi necega, jasno da ce pisati u za to odgovarajucu temu bez obzira koliko ona stara bila. Mozda BARE vise nije aktivan, al moguce je da se medjuvremenu forumu prikljucio netko tko se u problematiku razumije i voljan je pomoci.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Same stručnjaka ima jako malo,ili eto nikako.Ja imam jednog u blizini al on neće biti online dok je živ.Kod mene je skoro bio i podesio ove Bosch pumpe oko paljenja.
Nije to neki problem al treba imati osjećaj i vremena.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,900
samo da se malo ukljucim u temu herkules i galaxija radio sam u ppk-u.sa obadvjema galaxiju sam zaduzio novu i mogu reci samo da su oba stoja odlični ali sa jednom manom a to vjerovatno pravi same majstori znaju,a to je getriba moram reči da je jako mekana ,nedaj bože da par puta ozbiljno zapneš i onako kako svi mi volimo <<mora da ide<< i eto ti belaja ,govorim vam to iz sopstvenog iskustva .no dobro danas su to stari traktori pa ako tko kupuje takav mora prihvatiti rizik kao i svi mi koji smo kupili rabljeni stroj .eto nije vam neka pomoč od mene :D
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Taj član kojeg ti tražiš tehničku podršku za steyr traktore ti več dugo nije aktivan na forumu,tak da ništ od toga...
 
Na vrh