• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

lukarak

Novi član
Tu od
1 Tra 2011
Poruka
26
Ima li netko PDF sa uputama za labinprogres Mondial? Bilo je vec par puta na forumu, ali linkovi su istekli.

Hvala,

Luka
 

Gjuro1973

Novi član
Tu od
2 Tra 2014
Poruka
10
oprostite , imao bih jedno pitanje : otišao mi je prijenos i najvijerojatnije su se skršili zupčanici !!!!! imam motokultivator mondial 108l labinprogres
gdije u zagrebu ili bližoj okolici ima nekakac servis za kultivatore ????
unaprijed se zahvaljujem
 

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
katalog rezervnih dijelova

jel ima netko katalog rezervnih dijelova za berač zmaj 222RPM...nije problem, platim za uslugu
 

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
Re: katalog rezervnih dijelova

..pa trebao bih cijeli, ali za početak bi bila dovoljna slika velikog elevatora što diže okomušane klipove u bunker....može u pp
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Ima radionički i katalog rezervnih djelova, za uputstvo za rukovanje neznam.
U biti tu neke kemije nema i vjerujem da ako pitaš bilo kaj večina forumaša ti bude dala odgovor.
 
T

tino1

Guest
labinprogres adrija1 skršen mjenjač .Treba mi katalog rezervnih djelova. Hvala
 

universal643

Član
Tu od
2 Lip 2011
Poruka
540
Re: Katalog rezervni djelova za Univerzal 643

Ljepo molim ako ima tko Katalog rezervni djelova za Univerzal 643
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
G

gina

Guest
Molim vas dali neko ima katalog dijelova za traktor Landini TL 29 DT/G (DT10000S)
hvala puno
 

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
evo da pomognem,neznam moderatori jel smijem davati linkove s torrenta pa zato ga necu staviti ovdje nego svi koji ga zele nek se jave na pp!!,nasao sam torrent sa 7.5 gb prirucnika,uputa i ostalog,najjace je sto ih je vecina na hrvatskom,od imt-a,olta,zetora,forda,ihc-a ma nema cega nema!!!ima ih preko 760 kom!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh