• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

Vanjaaaa

Novi član
Tu od
19 Velj 2019
Poruka
1
Poštovani, da li ima netko upute za upotrebu za traktor torpedo 4006,79godiste. Pa da mi posalje na mail. Hvala
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Pozdrav forumaši, pitanje za vss kako ne mogu pronaci nigdje prirucnik pa molim za savjet u vezi moje nove prinove.
Uzeo sam traktor BCS Volkan 850 AR, sa kabinom, 2008 god ima na sebi 2700 radnih sati. Traktor ima full opremu osim prednje hidraulike. Kako sam odrastao na imt 542 i o hidraulici pojma imam iz razdoblja 80-ih godina. Ovo je za mene sve SF mene sada zanimaju pojedinosti a osnovno sto trebam znati o hidraulici a prvenstveno kako promjeniti ulje u istoj. Ostalo vecinu znam oko VM motora. Filtere sam sve narucio ulja sam uzeo po specifikacijama iz kataloga.
Eto hvala za odgovore i jos bolje ako neko ima PDF od manuall BCS Volcan 750,850,950.
Lp
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Auuuu mašine za moje vinograde i masline po Istri, nesto se i ja premišljam za kupovinom takvog.
Kako se krece cijena tih traktorcica.
Sretno na prinovi i neka dugo služi.
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Cifra 14000 € sa PDV sto je jako povoljno. Inace cifre su oko 20 -25 t€ bez PDV za tu kategoriju.
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
258
Ako netko ima upute i katalog dijelova za bočnu kosu za IMT 539 Gramip (imao sam onu knjižicu ali dugo je od 1983. pa se zagubila a kosa polako umire), molim ako može uplodati ili poslati link.
 

Basic11

Novi član
Tu od
28 Srp 2019
Poruka
3
Pozdrav drustvo.
Trebam jednu pomoc, znaci imam MF3050, motor je od 3065. Dovezli smo ga iz Norveske sa greskom..
Znaci, kada mjenjac guram u spore brzine, ili apori rikverc, ubaci normalno, ali pri pustanju kvacila, cujem brujanje, odnosno kao da nije uzubio i ostri zube. A sve ostale brzine rade super, kvacilo oK takodje. Sta bi moglo biti, skidao sam bocni poklopac, pokusao ponovo ustimat saltunge ali isto se ponasa
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ako netko ima upute i katalog dijelova za bočnu kosu za IMT 539 Gramip (imao sam onu knjižicu ali dugo je od 1983. pa se zagubila a kosa polako umire), molim ako može uplodati ili poslati link.
Pošalji mi svoj meil u p.p. imam u PDF-u a neznam kako drugačije da prosljedim.


Probaj ovdje
 
Posljednje uređivanje:

Basic11

Novi član
Tu od
28 Srp 2019
Poruka
3
Pozdrav, imam Deutz Fahr Agrotron 4.90, traktor je dosao iz Svicarske i nije ovdje radio kod mene nikako, al jednom prilikom je imao jedan zadatak, i pri tome sam vidio da mi prednja vuca ne radi. A dugme reaguje, daje signal da je ukopcana, medjutim ne vrti tockove. Kada sam se malo zabavio time, odigao sam prednje tockove u zrak i vidin da okrece, da radi, ali kada mu dam malo.opterecenja na prednje tockove, tj, ako ga malo spustim onda opet zablokiraju i samo zadnji vuku. Dali on ima neke lamele pa da proklizuju, jer u jednom filteru sam nasao dosta otpada, mozda su se rasule. Volio bi cuti vase misljenje. Hvala unaprijed.
 

Dejan90

Novi član
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
26
Pozdrav
Dali netko zna ili ima Radionički priručnik za traktor Case ih 795 xl.
 

Jaka Đukić

Novi član
Tu od
30 Sij 2020
Poruka
1
Ima li ko upustvo u PDF formatu za radionicu-servis sa katalogom rezervnih dijelova za zetor 7745.l.poz.
 

ekipa

Član
Tu od
27 Tra 2018
Poruka
53
Ppzdrav...
Mislim da sam vec ranije pitao, ali bezuspjesno, tj nisam dobio odgovor ili mi je promaknuo...
Ima li netko katalog/servisne upute za ursus 1634?
Hvala
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Prije buš našel za Zetor Crystal 160-45, a to je gotovo isto:
 

ekipa

Član
Tu od
27 Tra 2018
Poruka
53
Kuzim...skidam...
Al i dalje cekam ako slucajno netko ima bas ursusove
Hvala
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Traktor je mehanički isti. Razlika je u limariji, kabini i vjerojatno malo u el. instalaciji.
 

ekipa

Član
Tu od
27 Tra 2018
Poruka
53
Ova stranica za skinuti upute zeli da joj ostavim broj kartice da bi ih skinuo...
To ne bi radio bas...
Dakle i dalje sam u potrazi za service manual ursus 1634 ili zetor 16045
Hvala
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Oprosti, nisam skidal od tam pa ni znal za to.
 

ekipa

Član
Tu od
27 Tra 2018
Poruka
53
Bas i ne...mislim da to nisu slicni traktori.
Imaju kod hubzina u krizevcima, 160kn, budem to kupio...
 

Matija T

Novi član
Tu od
13 Tra 2020
Poruka
3
Pozdrav zanima me ima li tko kompletne sheme ili radionicki prirucnik hvala unaprijed.
 

Najnoviji postovi

Na vrh