• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tema Tomo Vinković

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
29qazo8.gif
29qazo8.gif


Ma @Bobo je bil dobre volje, pa zato odrađeno prebacivanje bez problema...no dobro
Neg sam se ja bojao, da neprođe kao i stara tema o "Ursus"-u kad je nestao u magli, i ode u večna lovišta...
Po meni je bilo dobro, gde je ranije i bila tema...neg mi sad bode nos, što nije na prvom mestu na listi...:icon_rofl:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
29qazo8.gif
29qazo8.gif


Ma @Bobo je bil dobre volje, pa zato odrađeno prebacivanje bez problema...no dobro
Neg sam se ja bojao, da neprođe kao i stara tema o "Ursus"-u kad je nestao u magli, i ode u večna lovišta...
Po meni je bilo dobro, gde je ranije i bila tema...neg mi sad bode nos, što nije na prvom mestu na listi...:icon_rofl:

Ma na prvo mesto na naslovnici bude došao IMT, samo nek to admin riješi :):icon_mrgreen:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ma na prvo mesto na naslovnici bude došao IMT, samo nek to admin riješi :):icon_mrgreen:
Hee ,hee ,, treba se odlučiti koga staviti na prvo mjesto a da ne bude nikome krivo najbolje da se to napravi po standardu a predlažem sljedeču anketu :
1. Po veličini :(bow):
2. Po težini :(punch):
3. po kupovnoj cjeni :(emo):
4. ili po do sada zastupljenosti postova u temi ( bojim se da će najmanji postati NAJVEĆI :icon_anal: ) :tractor::tractor::tractor::tractor:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Ja čak mislim da je vrijeme da se napravi jedan zaseban forum samo za njega u kojem bi se mogel razvrstati po tipovima, poboljšanjima i raznoraznim priključcima.
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Dragi kolege ali nadasve moderatori!
Mislim da bi ovaj mali div od traktora dobro nam znani Tomo vinković ipak trebao i morao imati svoju zasebnu temu na početnoj stranici a ne da bude pod ostale traktore jer niko još nije natukao toliko postova koliko se piše o Tomici
Pozdrav Frenk

Evo ja ti se zahvaljujem na ideji i mislim da si od svakog forumaša zaslužio zvjezdicu za reputaciju od mene je imaš.
 

Najnoviji postovi

Na vrh