• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TheAraboss

  • Temu pokrenuo TheAraboss
  • Datum prvog posta
T

TheAraboss

Guest
Pozdrav svima, vrijeme je da se i ja predstavim, ime mi je Armin i imam 19. godina, i vec duze vrijeme pratim ovaj forum i mogu reci da sam naucio mnogo korisnih stvari.
Zajedno s ocem obavljam skoro sve poslove, pomazem mu... koliko mogu. Trenutno imamo 1 traktor IMT 539 i dosta pratece opeme... Dosta toga radimo za sebe a takoder i usluzno.

Toliko za sada, nadam se uspjesnoj suradnji.. :(talk):
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.........:icon_pidu::icon_pidu:
 
T

TheAraboss

Guest
.eh da i ja napisem sta posjedujem od mehanizacije,..
krenimo redom:

traktor IMT 539 godina proizvodnje '86
Prikolicu 3t
Freza IMT 619.1
Plugovi IMT 756 2x12''
Plugovi Leskovacki 2x10''
OLT dvoredna sijacica
Lupilicu sip 160
Balirka Lerda 1100
Mlin cekicar
Zubaca 3-krilna
Korpa
i motokultivator ne znam koje je make ali imamo dosta pprikljucaka i za njega!!

to je sve, slike ce biti uskoro pa cete moci vidjeti o cemu pisem i sta posjedujem!!
 
T

TheAraboss

Guest
Pozdrav!!
Eh ovako imam jedan moze se reci manji problem, naime pusta mi ulje na izlazu kardana.. nije bas nesto puno ali jbg pusta, a ulje nije bas nesto jeftino!! Pa sad mene zanima da li je to tesko promjeniti i da li je to tezak posao za napraviti!! Citao sam malo po forumu ali dosta toga mi je nejasno!

photo0010x.jpg

photo0009z.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Nije teško promijenit,,,skine se dole unutra je semering i zamijeni,se,,,,,,,,a prije toga ili ispustim nulje u kante,,čiste ili stavi da se cijeli traktor nagne preman naprid..
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Upravo tako kako ti je bagerista rekao. Ulje ne moraš da ispuštaš samo parkiraj traktor nizastranu ili podigni zadnji kraj mada je lakše i bolje ovo prvo. Da bi iščupao vratilo pokušaj ovako da odradiš tako što ćeš staviti kardan na vratilo kardana pa onda za njega zakači montiračem.
Evo slika:
http://imageshack.us/a/img838/1069/newima3.jp
 

Najnoviji postovi

Na vrh