• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TheAraboss

  • Temu pokrenuo TheAraboss
  • Datum prvog posta
T

TheAraboss

Guest
Nije teško promijenit,,,skine se dole unutra je semering i zamijeni,se,,,,,,,,a prije toga ili ispustim nulje u kante,,čiste ili stavi da se cijeli traktor nagne preman naprid..

citao sam i ja vidio da i to nije bas toliko tezak zahvat, ali nekako me strah, ne znam moze l' se sta da krene u krivom smjeru... aa nije belaj nikakav i ispustiti ulje..

da li se onda u tom slucaju mjenja i lezaj??
 
T

TheAraboss

Guest
Upravo tako kako ti je bagerista rekao. Ulje ne moraš da ispuštaš samo parkiraj traktor nizastranu ili podigni zadnji kraj mada je lakše i bolje ovo prvo. Da bi iščupao vratilo pokušaj ovako da odradiš tako što ćeš staviti kardan na vratilo kardana pa onda za njega zakači montiračem.
Evo slika:
http://imageshack.us/a/img838/1069/newima3.jp

ehh to mene i brine to čupanje, da ja ne bi isčupao jos vise dijelova nego sto treba, :/ da li je to moguce??

a sliku ne mogu otvoriti jesi mislio na ove :

http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=24427
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Jesam, to je jedna od tih slika.
Odviješ 4 šarafa i polako, koliko ja znam i da hoćeš nemaš šta isčupati. Ja sam ovaj semening mjenjao nedavno po drugi put. Da li je do postavljanja ili do ne znam čega ali mi je nakon zamjene puštao više nego prije.
Sad sam stavio ponovo novi i nemama sad problema nikakih. Zato se potrudi pa uzmi dobar semening, a koji je dobar ne znam.
 
B

BAGERISTA

Guest
Jesam, to je jedna od tih slika.
Odviješ 4 šarafa i polako, koliko ja znam i da hoćeš nemaš šta isčupati. Ja sam ovaj semening mjenjao nedavno po drugi put. Da li je do postavljanja ili do ne znam čega ali mi je nakon zamjene puštao više nego prije.
Sad sam stavio ponovo novi i nemama sad problema nikakih. Zato se potrudi pa uzmi dobar semening, a koji je dobar ne znam.

Loša kvaliteta,ništa više,...
 
T

TheAraboss

Guest
pozdrav svima!!

naime, vec duze vrijeme, traktor mi pusta ulje na zadnjem semeringu radilice, koji je promjenjen prije nepune dvije godine, kao i druk lezaj koji se opet poceo da cuje.. uz to jos mi je poceo da pusta na katreru:
photo0012jg.jpg

photo0011pd.jpg


pa sada mene zanima da li je to sve tesko za zamijeniti, i da li bi ja to mogao uraditi, jer nikada prije to nisam radio, ili mi preostaje da platim majstoru !!

Hvala!
 

Najnoviji postovi

Na vrh