• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tifon - problemi

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Sad sam baš došao iz polja i tifon stoji, ne želi se više namatati. Dok ga skroz blokiram da sva voda prolazi kroz turbinu, voda uopće ne prolazi, kao da zatvorim ventil. E sad, danas sam spojio jedno staro crijevo, pa možda što bilo unutra, pretpostavljam. Možda se turbina zaštopala. Jel ko imao sličan problem i jel tko rastavljao turbinu? Ja ću morati sutra pa me interesira postoji li što unutra da bi moglo ispasti i nemoguće više namjestiti?
 

Kostas

Član
Tu od
5 Svi 2009
Poruka
33
Sad sam baš došao iz polja i tifon stoji, ne želi se više namatati. Dok ga skroz blokiram da sva voda prolazi kroz turbinu, voda uopće ne prolazi, kao da zatvorim ventil. E sad, danas sam spojio jedno staro crijevo, pa možda što bilo unutra, pretpostavljam. Možda se turbina zaštopala. Jel ko imao sličan problem i jel tko rastavljao turbinu? Ja ću morati sutra pa me interesira postoji li što unutra da bi moglo ispasti i nemoguće više namjestiti?

imo sam i ja takvi problem, nest ti je uletilo u turbinu kod mene su cili vrapci, rastavi i ocisti pa bude ok
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Rastavio, bili nekakvi ostaci iz cijevi... pametniji za jedno iskustvo
 

Najnoviji postovi

Na vrh