• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tigo

Tigo

Novi član
Tu od
5 Lip 2008
Poruka
14
Pozdrav svima od Ivora iz Ivanića...bavio sam se ratarstvom na nekih 20-tak hektara teške naše zemlje..u zadnje vrijeme sve manje......pa sam se krenuo s prodajom rabljenih poljoprivrednih strojeva...pa ako nekom nešto zatreba tu sam....najte zamjerit ak ni mjesto tomu ovdje
 
R

Rajtek

Guest
Dobro nam došel :D :D :D :D
A di si u ivaniću???Kaj imaš od strojeva za prodat???
 
V

Vujo

Guest
pozz i dobro došel!!!
daj neke slike od priključaka kaj prodaješ!!!
 
G

GROF

Guest
...DOBRO NAM DOŠAL NA NAJBOLJI POLJOPRIVREDNI FORUM!!!


STAVI KU SLIKICU SVOJI MAKIN., PA AKO ČA KOGA ZANIMA DA TI SE JAVI., A NARAVNO I NEKAKOV KONTAKT BROJ AKO SE NE SRAMIŠ...!
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Pozdrav i od mene.
Imaš djelove za IMT ili samo cijeli traktori?
 

Tigo

Novi član
Tu od
5 Lip 2008
Poruka
14
Pozdrav

Evo bude slika u tjednu...ako koga zanimaju rolo preše..pošto je sada sezona za njih
Uglavnom 120x120 bale....Welger,Deutz-Fahr,Supertino...
Na broj 098/272-826
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ovako, gledam za stroj za medjurednu obradu u vocnjaku sa pacjim nogama zahvata cca 180 cm i/ili vinogradarski plug za istu/slicnu namjenu ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh