• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tko koristi Tapatalk

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Koji je smisao Tapatalka ako je web responzivan? Mislim jasno mi je da ti treba za forum.hr, ali zašto je neophodan nama?
Nije server loš ali pokušavam održati ekosustav što čišćim.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
I btw možda je vrijeme da tu i tamo isključiš adblocker za ovu domenu, to nam plaća i softver i hosting. ?
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Mnogo brži pristup, pregled sadržaja poslednje poruke, brži upload slika koje ostaju na njihovim serverima trajno, lakše neku temu označiti pročitanom jednim klikom, a najbitnije što više foruma otvaram jednom aplikacijom. Ko koristi stariji telefon mnogo manje opterećuje, a i ušteda podatak je značajna ko nema neograničen pristup internetu. Ako si na sporijoj vezi automatski prestane prikazivati slike da lakše učita stranicu pa po želji otvaraš samo slike koje hoćeš.

Što se tiče hostinga, na par foruma koje koristim rado uplatim par evra da se pokriju ti troškovi ako već treba. Neće više ni od reklama zaraditi sve da svaku redom otvorim. :)
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Ok, dalo bi se tu diskutirati o tim prednostima ali evo da ja navedem "mane".
Daje se pristup trećoj strani svemu.
Pri svakom updejtu forumskog softvera treba čekati da Tapatalk napravi novu verziju. To zna trajati. U međuvremenu nešto ne radi, ne može se lajkati itd. Korisnici šalju upite.
Gubi se mogućnost logiranja računima socijalnih mreža (fb, google, twiter itd).
Još uvijek mi je upitna Tapatalk integracija i GDPR regulativa. Tapatalk ima pristup svemu.
Upload slika na njihov server....dok tapatalk radi ili ne ukine tu oociju. Dugo sam na internetu i to je normalna stvar, danas si na vrhu sutra te nema. Mi imamo sad mogućnost uploada na naš server što je ipak idealno

I tako, ima za i protiv. Nekad je bilo puno više za, dok nije bio i mobilni forum. Ja nekako preferiram držati sistem čistim i samostalnim.
 

zvijer007

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
229
Nekak sam i sam više vjeran tapatalku.. Do 2 mjeseca sam redovito pratil teme koje me zanimaju i čital sve ostale koje su mi bile zanimljive ili ne.. Uglavnom kak je prestalo funkcioniranje preko aplikacije.. Nisam posjetio forum barem mjesec i pol dana. Bez ljutnje ali mislim da če posječenost korisnika aplikacije dosta pasti.. To je moje mišljenje koje nužno ne mora biti točno..rezultat..ko če se naviknut ovako bez tapatalka, naviknut če se.. Ko neče, neće se ni truditi posječivati..
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Stavi si prećac na zaslon i omogući push obavijesti i bolje ti to radi nek tapatalk. :)
Inaće posjećenost iz tjedna u tjedan raste od kad smo na novoj platformi i na https adresi. Čini se da nas google voli radi tih promjena.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Mobilno sucelje je solidno lose koliko god se ne slagali s time
Em te samo odlogira, em prestanu dolaziti notifikacije.
Tapatalk je standard, onaj koji ga ne ugradi je ili lijen ili ga bas briga za korisnike
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Nemoj tak.
Aktivan sam na nekoliko foruma, nikad me ni jedan nije odlogiral (osim pri brisanju kolačića), koristim nekoliko uređaja paralelno (Win 7, Win 10, Android, I-os), i nemam problema sa sučeljem. Većina moderiranja je napravljena s Androida ili I-osa.
Iskreno, ni ne znam ni kak TT izgleda, niti mi fali.
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Ja sam isto aktivan na dosta foruma, i pokušao sam jednom koristiti taj Tapatalk i meni je katastrofa ne vidim svrhu tog. A ovaj forum mi ima odličnu mobilnu verziju i nikakvi zamjerki nemam
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Mobilno sucelje je solidno lose koliko god se ne slagali s time
Em te samo odlogira, em prestanu dolaziti notifikacije.
Tapatalk je standard, onaj koji ga ne ugradi je ili lijen ili ga bas briga za korisnike
Nit me odlogira, nit mi prestaju dolaziti notifikacije, nit je Tapatalk standard, nit sam lijen, nit me baš briga za korisnike. 😏
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Ljudi obrisu history i cache, posebno na mobitelima i onda vise ne dolaze notifikacije...evo kod mene svakih 10 dana tako.
Nauscis se da dolaze, i onda odjednom ih nema a ni ne skuzis da je to zato jer ti iz nekog razloga ne dolaze

Da se razumijemo, ako je netko vlasnik foruma onda ima pravo raditi s njim sto hoce...
A kako je netko gore napisao da mu ne fali TT jer ne zna ni kako izgleda, tako ni meni ne fali sex s Jessicom Albom :)
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Iz kojeg razloga da brišem history i cash? Ako već to netko radi često forum ima i opciju email notifikacije, koja ne ovisi o browseru.
Koristio sam pa TT dosta vremena, iskustvo je bilo šareno.
U vrijeme dok smo radili prelazak na Xenforo tapatalk još nije imao funkcionalnu integraciju za verziju 2.1.... npr lajkanje nije uopće radilo.... I tako za svaku novu verziju.
Cilj mi je održati sustav što čišćim... a danas kad imamo potpuno funkcionalnu mobilnu verziju foruma tapatalk sigurno nije must be. 😏
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Naravno da nije, i to je tvoje legitimno pravo da tako i bude.
A nase je da zalimo sto nema TT-a
Brisem cache jer nemamo svi mobitele sa neograniceni memorine
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Btw. Ako obrišeš keš i history dovoljno je posjetiti forum i opet u podnožju stranice kliknuti na odobravanje notifikacije. 👍
 

Najnoviji postovi

Na vrh