• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tko sam, što sam....

Bracika

Član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
202
Pozdrav svima!
Zovem se josip, imam 26 godina, iz tovarnika sam.
Po zanimanju sam ing. zootehnike, a ujedno i vet. tehničar. bavim se stočarstvom,tj. govedarstvom. trenutno imam 10 krava, 7 junica, 21 tovno june i 5 teladi. planiram ove godine povećati broj krava na 20 do 25.
već neko vrijeme pratim ovaj forum i pronašao sam dosta toga zanimljivog, pa sam tako ovih dana posijao prvi puta stočni grašak + zob, 9 jutara.
trenutno obrađujem 58 jutara zemlje vrlo dobre kvalitete.
usput, kupujem rolo balirku za sjenažu (claas ili welger), pa ako netko ima tako nešto za prodaju neka se javi
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav i dobrodošao na forom :partyman:
Još jedno lijepo predstavljanje , svaka čast i Živio :supz:
 

Bracika

Član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
202
Pozdrav i dobrodošao na forom :partyman:
Još jedno lijepo predstavljanje , svaka čast i Živio :supz:

:drinkers: hvala, hvala ..još bolje vas našao!
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav i dobro nam došal nadasve vridni mladiću!...
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Dobrodosao.

Ovaj vranac na slici je prelep, jeli mozda tvoj
 

Bracika

Član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
202
Dobro doša!
Kakve željezarije doma imaš pod šupama?

hvala na dobrodošlici :D
e sad željezarija baš i nije nešto za pohvalit se, al šta je tu je..
imam traktor IMT 577 s prednjom vučom, još jedan 577 bez prednje, ovaj mi je sa prednjim utovaraćem; prikolicu zmajevku 8 t, rolobalirku welger rp 150 na remenje, dva pluga, samoutovarnu prikolicu, rotac. kosilicu 4 diska, prskalicu, sijačicu za žito, kultivator, drljaču, sjetvospremač, ako nisam šta zaboravio..
sve je to uglavnom dosta istrošeno pa bi se trebalo zamjeniti novijim,al kad neide sve odjednom, znaš kako je.
čim se ti baviš?
 

Bracika

Član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
202
Dobrodosao.

Ovaj vranac na slici je prelep, jeli mozda tvoj

eeee da bar je:rolleyess: to je inače pasmina frizijac i to barokni, velika mi je želja kupiti takvog jednog dana, ali samo ždrijebe dođe oko desetak tis. eura kolko sam informiran..a ja ipak nisam takav igrač
imam ja kobilu lipicanku i mislim da ću uskoro nabaviti još jednu, jer mi je duga kobila što sam imo prošle godine uginula
evo ovo je moja kobila, ako sam dobro postavio sliku


Uploaded with ImageShack.us
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
eeee da bar je:rolleyess: to je inače pasmina frizijac i to barokni, velika mi je želja kupiti takvog jednog dana, ali samo ždrijebe dođe oko desetak tis. eura kolko sam informiran..a ja ipak nisam takav igrač
imam ja kobilu lipicanku i mislim da ću uskoro nabaviti još jednu, jer mi je duga kobila što sam imo prošle godine uginula
evo ovo je moja kobila, ako sam dobro postavio sliku


Uploaded with ImageShack.us


dobordošao
lijepa lipicanerka.

da se frizijac kupiti i za manje love.čistokrvni sa andaluzijskom kapi krvi
 

Bracika

Član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
202
dobordošao
lijepa lipicanerka.

da se frizijac kupiti i za manje love.čistokrvni sa andaluzijskom kapi krvi

hvala! i na dobrodošlici i na pohvali
e za to nisam čuo ali sad kad si spomenuo mislim da bi bila užasno dobra kombinacija, još ako povuće onaj korak od andaluzijca, iako i frizijci jako lijep kas imaju
 

Najnoviji postovi

Na vrh