• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

To sam ja batad

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Pozdrav svim forumašima ma gdje bili od Željka.
Nov sam na forumu ali u životu i nisam tako nov taman na pola puta -znači 50 godina. Do sada sam vrlo često pratio forum
pažljivo pratio sve teme i uživo što ima tolko različitih ljudi. Mislim na one koji znaju i one koji neznaju, one koji imaju i one koji nemaju, one koji vole podijeliti svoje znanje a i one druge..............
Do sada nisam imao vremena za registraciju ali sam sad u mirovini i vremena ima malo više pa se nadam da će se čuti i koja od mene, nadam se upotrebljiva.
Uz ratarstvo cca 15 ha se bavim i voćarstvom, konkretno višnja Oblačinska na 4,5 ha treća i peta godina od podizanja.
Od mehanizacije posjedujem MTZ 952.2, Torpedo 45, atomizer Agromehanika 44ol euro, tanjuraču OLT Tisa 32, prskalicu RAU 1100 lit,sjetvospremač Jadranka 3.30 m, plug, kanalokopač.......i da ne nabrajam ono ostalo sitnog zuba.
Vjerojatno sam nešto zaboravio jer sam ovo napisao na brzinu da ne kažete vidi ga prijavio se i ćuti.
U fazi sam traženja tresača po netu pa mi to oduzima vrijeme.
Što nisam napisao sad napisaću poslije.
Čućemo se još - naravno.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: To sam ja

dobrodošao na forum :gitarist: :D :drinkers:
može li koja fotka?
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Re: To sam ja

Kako nebi moglo?
Samo reci šta da poslikam (može sve osim žene :) )
Samo da dogovorim otkup višnje i da malo zahladi.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: To sam ja

dobrodošao ...deda.
vnh6va.gif
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Re: To sam ja

Dobro došao,a odakle dolaziš? :scratch
Da li su višnje dobro rodile?
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Re: To sam ja

Na pola puta sam izmedju Osijeka i Našica.
Višnje su relativno dobro rodile, malo manje ali su zato krupnije, malo neujednačena zrioba ali tu je Ethrel sutra vršim probna vaganja i mjerenje suhe tvari .
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Re: To sam ja

zvonis01 kaže:
dobrodošao komšo,čuli smo se mailom na drugom forumu :D
E baš mi je drago da si to ti i da smo komšije zemljopisno a i po godinama i još jednom hvala jer neznam jesi li pročitao mail sa mojom zahvalom.

puknuti kaže:
dobrodošao ...deda.
vnh6va.gif
Ime : cenzura
zivim u Samoboru ,rođen oko cenzura

Čovjek je star kolko se staro osijeća ( tom frazom se tješe u mojim godinama)
Bez brige shvatio sam to kao šalu jer kad se udruže iskusna starost i nadobudna mladost ...................... :idea:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: To sam ja

batad kaže:
Ime : cenzura
zivim u Samoboru ,rođen oko cenzura

Čovjek je star kolko se staro osijeća ( tom frazom se tješe u mojim godinama)
Bez brige shvatio sam to kao šalu jer kad se udruže iskusna starost i nadobudna mladost ...................... :idea:

Tako je
29qazo8.gif
Kad bolje razmislim bliže sam ti nego kaj misliš
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Re: To sam ja

Stroj je radio i napravio svoje
URL=http://img808.imageshack.us/i/kinez1.jpg/]
kinez1.jpg
[/URL]
Rezultat je bio ovo

Manje kvarove rješavomo špagom a veće drotom što se vidi iz priloženog.
Ipak je to Čajna i mi nismo pritegnuli i provjerili sve vijke prije početka rada pa nam se to desilo.

Hvala na dosadašnjim pozdravima i četitkama dobrodošlice.
 
Na vrh