• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

tomo vinkovi

G

Gonzo

Guest
pozdrav ja sam gonzo iz BiH mjesta Kiseljaka posjedujem 100duluma zemje koju sam obradivo sa IMT509 i bilo je opaka borba svake godine sad imam namjeru uzet jos tomu vinkovica 732 pa se nadam da mi moze netko pomoc gdje da trazim posto po bosni tesko je naci da valja

unaprijed hvala:eek:
pozz
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
pozdrav kolega...ma naći ćeš ga sigurno...pogledaj na vašem oglasniku,,,PiK.ba........
 
G

Gonzo

Guest
pozdrav kolega...ma naći ćeš ga sigurno...pogledaj na vašem oglasniku,,,PiK.ba........

ma gledam i pratim ali je to sve u losem stanju prevtano polomljeno malo ga zamaskira ofarba ga i trazi 10000KM to je 40000kn dao bi ja i toliko za njega to mnije puno ali da znam da je sve uredu sa njim (sta se krije ispod maskare) a papire od traktora da nepricamo, prico sam sa jednim nasim majstorom iz Visokog on mi nudi da iz Bjelovara poruci 732 koja je tamo uradena motor, zglob, volan hidraulicki ma bas sve ali trazi puno para za traktor bez prikljucka, i reko mi je da ja probam naci tako nekog da bi mi se vise isplatilo uvu vec ovde u bosni da kupim pa ako mi mozete pomoc hvala jer traktor mi treba za iducu sezonu da se nelomim vise sa multikultivatorom

Pozdrav i dobrodošao.

hvala veliki pozdrav i vama
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
pozdrav ti si obrađiva s motokultivatorom 100duluma? :madmana: :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 
G

Gonzo

Guest
pozdrav ti si obrađiva s motokultivatorom 100duluma? :madmana: :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:

Hrvat sam i ja nema veze sto sam iz bosne i sto nemam hrvacke naglaske Mladen drago mi je

sadim spinat 3 puta godisnje to i nemoze nista od multikultivatora radit nesto malo imam sume mozda 20duluma koju samo krcim i cistim u 2 god. a ostalo vocnjak jabuka oraj i kruska viljamovka i ocu sad jos vise da sadim viljamovke jer to je poso kod nas za deset rakija bosanski lijek a posjetu primam kog god hoces dodes vidis pozz
 
B

bosniahos

Guest
.

Dorodošal Hrvat iz Bosne.Očeš uzet bez papira tu u Bosni.
 

Najnoviji postovi

Na vrh